MÁRKAKERESŐ

Touch

touchparfum.myshopify.com

A Touch egy magyar, natúr parfümket készítő márka. A 100%-ban természetes alapanyagokból álló, kókuszvaj és méhviasz alapú, krémes állagú illatkreációk Szentendrén, a természet inspiráló közelségében lévő műtermemben készülnek.

Bolya Krisztina, a Touch parfüm alkotója vizuális művészként arculatok tervezésével és festészettel foglalkozott. Az illatok bűvös világa egy kiállításomon ragadta magával - "Festményeimhez növényi eszenciákból illatokat társítottam. Varázslatos volt a hangulat, a jelenlévők arca örömtől sugárzott. Az illatok az agy azon területére hatnak, ahol az érzelmek születnek, az emlékek őrződnek. Ősi, mély, a tudat számára elérhetetlen területet érintenek. Felkavart ez a felfedezés. A lelkemben pontosan tudtam: ezentúl illatokat komponálok. Olyanokat, melyek összevegyülve belső világunkkal intenzív örömérzetet nyújtanak."

A Touch parfümöket a legmagasabb minőségű, rendkívül drága, és tiszta növényi eszenciákból készítik. A márka céja, hogy megőrizze egyedülálló finomságukat.

LEGÚJABB TOUCH termékek A KRÉMMÁNIÁN

SZŰRÉS kategória szerint SZŰRÉS