Touchland

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dundella, Módosítva: 2016. április 4.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Kézmosás víz és szappan nélkül. Nem allergizáló. Mivel víz alapú igy a spray rendszernek köszönhetően sokkal gazdaságosabb, mint a gélek. Összesen 195 kézmosásra elég, 3 spriccelés/alkalom mellett. Az alkohol gyorsan elillan és a hosszantartó kellemes illat megmarad. Fertőtleníti a kezet, folyamatos védelmet biztosít és az aloe veranak köszönhetően pedig tökéletesen hidratál. Nem hagy maga után ragacsos érzetet. A kupak mentes kiszerelésnek köszönhetően nem tud kiborulni a táskában.

Tinn

2019. május 13.

Elég régóta megvan, de nem fogy el. Táskába dobva hordom, nem folyt ki, nem tört el, nagyon szeretem. Kicsit gyorsan - talán túl gyorsan is - párolog, úgyhogy sietni kell vele, de kényelmes használni, kellemes az illata és ahogy észrevettem, nem szárítja annyira a kezemet sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

B.Enci

2017. április 2.

Update: egészen belejöttem, hogy villámgyorsan "mossak kezet vele" és megszerettem igazából. Meg mindig csak a felet használtam el pedig jónéhány alkalommal előveszem naponta. Szóval a 2 csillag helyett4 jár neki :)

Versenyt kell futni vele ha tényleg "kezet akarunk mosni" annyira gyorsan párolog. Én az alkoholszag elparolgasa után semmilyen más illatot nem érzek sajnos. A csomagolása nagyon tetszik, jó érzés elővenni, kár érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 2.

Aidyn3

2016. október 14.

Nagyon szeretem, a csomagolását egyszerűen IMÁDOM, az illata is tökéletes. Nyilván kihújáskor alkohol szagú, de ha ez elillan, akkor előbújik az aloe, ami egészen sokáig megmarad. Egyetlen hátránya, hogy a tömény alkohol miatt nagyon hamar elpárolog, így nagyon gyorsan kell "kezet mosni" vele, viszont így nem is hagy maga után ragacsos érzetet. Szeretnivaló, újravevős, mindenféle illatban kipróbálós, abszolút ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 14.

Hidratálók: Glycereth-26

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.