Touchland

Ár:   3490   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   38ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dundella, Módosítva: 2016. április 4.

Ár:   3490
Kiszerelés:   38ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Kézmosás víz és szappan nélkül. Nem allergizáló. Mivel víz alapú igy a spray rendszernek köszönhetően sokkal gazdaságosabb, mint a gélek. Összesen 195 kézmosásra elég, 3 spriccelés/alkalom mellett. Az alkohol gyorsan elillan és a hosszantartó kellemes illat megmarad. Fertőtleníti a kezet, folyamatos védelmet biztosít és az aloe veranak köszönhetően pedig tökéletesen hidratál. Nem hagy maga után ragacsos érzetet. A kupak mentes kiszerelésnek köszönhetően nem tud kiborulni a táskában.

ReiraShiver

2018. január 1.

Imádom :D Egy már elfogyott, most vettem a másodikat. Még csak ezt az illatot próbáltam, de nagyon kényelmes, egyszerű a használta. Az illata is nagyon szerethető :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

orsolyfanni

2017. július 4.

Kedvenc téli illatom <3
Alapvetően irtózom a vanília illatú dolgoktól, mert mindig olyan túl édes - fej fájósító szaguk vannak. De ez kis csoda teljesen más, picit fűszeresebb, sokkal jobban hasonlít a valódi vanília illathoz. Általában nekem egy évszakot kibírnak a kub2go-k. Télen mindig vanília, nyáron eper a fix, közte meg volt már menta, meg semleges is. Én több mint 3 fújást használok általában, de így is sokáig bírja (még úgy is hogy mindenki elkéri kipróbálni :D ). Nem ragacsos, nem szárít. Nem fogod magad olyan tisztának érezni mint egy kézmosás után, de ezt ne is várd tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

Kedvenc téli illatom <3

matoedit

2016. május 4.

Már-már kóros kézmosásban és fertőtlenítésben szenvedek. Az előző fertőtlenítőket nem szerettem mert ragacsos érzést hagytak maguk után. Koszosabbnak éreztem magam a használat után mint előtte. :D Na, de ezzel semmi ilyen problémám nincs! 3 fújás elég belőle 1 használat során. Gyorsan elpárolog az alkohol, és csak egy enyhe illatot hagy maga után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycereth-26

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.