Tous

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 8.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: Virágos- gyümölcsös

Illatösszetétel: Bergamott, Narancsvirág, Mandarin, Alma, Körte, Rózsa, Pézsma, Petit grain, Cédrus

Kremcica

2017. január 7.

Anno szépségboxban volt. Számomra borzalmas illatú így tovább is adtam különben csak porfogó lett volna a polcon. Erős tartós, de ha nem jó az illat akkor ez inkább hátrány. Egyetlen pozitívuma a cuki üvege, bár a gyerekek nem használnak parfümöt, felnőtteknek meg minek macis üveg?!?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

biolumi

2013. december 23.

A decemberi Szépségboxomban volt.

Az üvege tényleg nagyon aranyos. A tartósságával sincs baj,mert egy teljes napot simán kibír.

Viszont számomra olcsó hatású,büdös parfüm. Néha a bergamott illata dominál,de alapvetően egy pùderes illat.

Annyira irritálónak és büdösnek tartom,hogy még hùsvéti locsolókölniként sem adnám oda édesapámnak. A kukában fog landolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 23.

A decemberi Szépségboxomban volt.