Tous

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 31.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: ciprusos-gyümölcsös

Összetétel: ananász, ribizli, zöld alma, bergamott, citrom, bazsarózsa, frézia, orgona, tiare virág, szantálfa, pézsma, vanília, cédrus

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

klau810614

2015. február 14.

Nagyon hasonlít Nina Ricci -Ricci Ricci illatára szerintem is.Sajnos ez sem és a Nina sem működik rajtam.Kifújáskor szuperek,de valamiért mindkettőnél olyan illatom lesz a végén mint gyerekkoromban nagymamámnak volt....Ettől függetlenül jó kis illat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 14.

bellehercegno

2014. július 24.

Ez egy kimondottan jól megkomponált,fiatalos és vagány illat :) Az én orromnak hasonlít Nina Ricci Ricci Ricci-jére,de számomra annál kevésbé édes és sokkal karakteresebb parfüm.Tartóssága is kiváló.Már várom a hűvösebb időt,hogy fújhassam ;) Részemről megy az 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 24.

JennyBarta

2014. január 25.

Szeretem, mert nagyon egyedi illat. Egésznap kitart ha reggel fújok magamra! Viszont lassan fogy, a sokkal olcsóbb Zara parfümöm többet használom, mert jobban passzol hozzám az édeskés illata, ez pedig nem olyan. Aki az erős illatokat kedveli, mindenképpen imádni fogja!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 25.

_-Mia-_

2013. augusztus 30.

Én beleszerettem :) Nagyon kellemes, friss, de szantálos is, és mégis van benne egy kis pimasz plusz. Nekem őszi-téli-tavaszi illat, nyárra soknak érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Cinna

2013. február 8.

Illatmintám van ebből a parfümből, de nem lett a kedvencem, nekem túl sok benne a citrom, ha azt kihagyják belőle és egy kicsit több vaníliát csempésznek bele, tuti beleszeretek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 8.