Tous

Ár:   7790 Ft és 11 590 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2018. február 14.

Ár:   7790 Ft és 11 590 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Illatösszetevők: frézia, gyöngyvirág, lótuszvirág, osmanthus, jázmin, Tiaré virág, mandula, málna, áfonya, vanília

Ár: 8500 , Eladó: Olgi72
Állapot: 100ml /Kép, Helyszín: Heves, fizetés: előre utalás
Ár: 7800 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: 100ml / - 4-5 fújás, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+900 Ft)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

wallflower87

2020. november 17.

Pár éve valami bjúti boxba raktak bele ebből egy 100 milis (!) üveggel. Gondolom készleten maradt valahol és ki akarták szórni, hogy ne romoljon rájuk :D Sajnos valóban, a Tous nem az a menő, jól csengő márkanév és az üveg se túl hívogató - kicsit olyan szerencsétlen, bumfordi alakú. Na de milyen is az illat? Azt mondanám, ez tipikusan nappalra, ügyintézéshez, munkahelyre való parfüm, kellemes, nem fog zavarni senkit, ugyanakkor semmi extra. Kifújáskor nekem nem igazán tetszik, kicsit szúrós, kesernyés, talán az osmantus tehet róla - a Signorina Eleganzában is az van - azt az illatot nagyon hasonlónak éreztem ehhez, viszont ez sokkal jobban tetszik, mert van benne málna ami ad neki egy kis játékosságot, a végére pedig tök jól felmelegedik, bekrémesedik, ráadásul elég tartósan megmarad ez a fázis. Egyszer kaptam is rá egy bókot a munkahelyemen egy férfitól, valami olyasmit mondott, hogy 'nagyon jó a parfümöm, olyan kellemes'. Bár kimondottan kedveltem a leszáradását és a tartósságát, összességében mégis kicsit uncsi illatka volt, így biztos nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

deakrek

2018. szeptember 18.

Annyira erdekes, ahogy Izar kiemeli, hogy ez nem egy tipikus hodito illat :) Nekem ez volt a legtöbbet dicsert parfumom! Volt olyan ismerosom, akivel el kellett mennem a Douglasba, hogy a baratnojenek meg tudjuk venni (Kanadabol erkezett vendegkent az eskuvomre). Ez TENYLEG pasi magnes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Izar

2016. május 1.

Annyira nem értek a parfümökhöz, hogy be tudjam azonosítani, amit kiérzek belőle, de az biztos, hogy egy kellemes, egyszerű, munkahelyre ideális illat. Semmi flanc, semmi flört, olyan, mint egy mérnök a művészek között, de egy elegáns, a szakmáját már-már művészi szintre emelő mérnök. :-)
Ez nem tipikusan férfiaknak tetsző illat, legalább is az átlag pasit biztosan nem ezzel veszed le a lábáról. De azt hiszem, tudnám értékelni és becsülni azt a férfit, aki ezt az illatot tartja vonzónak. Akit nem csak a külső érdekel, hanem kíváncsi az eszedre is, aki nem egy csitrire vágyik, hanem egy érett, megfontolt és komoly nőre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 1.

zsazsizsizsa

2012. június 16.

Zamatos málna, és pihe-puha mandula, egy igazán aranyló és gazdag illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 16.

Zamatos málna, és pihe-puha mandula, egy igazán aranyló és gazdag illat.