Trend It Up

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. augusztus 21.

Fémes hatású, hosszan tartó, dörzsölésnek és víznek ellenálló szemfesték.

6 színben kapható

Bonnieoo7

2020. június 7.

Az a csodálatos 050-es árnyalat! Egész nap tart, ha van alatta 1 kis alap, s nem túl feltűnő, nagyon kellemes viselet. Rengeteg van benne, szerintem ha mindennap használnám is legalább 1,5 évig kitartana. Kicsit olykor elfeledkezem róla, de vissza szoktam térni 1 lapos korrektorecsettel hozzá. A színe mesés, olyan bőrhöz közeli árnyalat, de azért annál sötétebb metálos bordós, fényességes! Szeretem, hogy gyorsan megszárad, nem potyog a csillám. Akcióban jó áron hozzá lehet jutni, de őszintén szólva nem emlékszem milyen árban volt, talán 700 Ft - ami jóval több, mint az itt emlegetett 200 Ft. Viszont nem gond, tényleg gyönyörű, igazi jolly joker, ugyanis ezt télen - nyáron, éjjel - nappal lehet alkalmazni. Sohasem túl sok vagy kevés.👌Én már csak a krémes festékeket szeretem, mert nem lesz csupa festék a sminkessarok. Jó volna 1 khakizöld árnyalat is, remekül passzolna a szememhez és a stílusomhoz! ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 7.

match50

2019. június 2.

2 árnyalat van meg nekem (darabja 200 ft-ra volt leárazva) : 010 sötétebb bézs árnyalat és a 020 világosabb bézs árnyalat. Szépen lehet velük dolgozni, egész tartósak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

browning

2019. január 7.

Nagyon szeretem, nagyon örülök neki, hogy megvettem. A 010-es árnyalat van meg, szemre és highlighternek is használom, mert tartós és könnyen használható. Nagyon kis aranyos kiszerelés, de sokáig jó, utazáshoz is ideális.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 7.

itsnotvanessza

2018. augusztus 12.

Nagyon szeretem! Bevallom csíntalanságom egyszer kipróbáltam highlighterként, barátnőm kérdezte is ,hogy milyen highligtert használok, nekem bevált. Ajánlani tudom:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 12.

szlilly

2018. július 11.

A boltban mikor megláttam, egyből megtetszett. Imádom, hogy ilyen cuki és kompakt :) Nem szeretek sok smink cuccot magammal vinni napközben, így számomra ez a csomagolás a tökéletes. Nagyon szép színek, nem annyira erősek, de cserében gyönyörű lágy csillogásuk van, olyan selyem hatásúak. Imádom, hogy krémes állagúak, így akár ujjal is könnyen fel tudom vinni a szememre és olyan szép fényt ad neki. Mivel krémes, így nem porzik, és nagyon könnyű dolgozni vele, egymással is könnyen keverhetők és szépen építve gyönyörű színt lehet kihozni belőlük. Simán kibírják az egész napot elmozdulás és kopás nélkül. Nekem a 010-es, a 020-as, a 040-es, valamint a 050-es árnyalat van meg és egyikben sem csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

lenizsu

2018. július 8.

Több árnyalatot is megvettem. Szeretem használni, bár nem túl pigmentált. Egész nap szépen tart a szemhélyamon, más termékkel is jól együttműködik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 8.

Spvirgi

2018. július 1.

2 árnyalatát is megvettem, 010 -est és a 020-ast (mert hát 200Ft nem pénz érte.☺) Nagyon tetszik az állaga a színe és elég tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

borntobe

2018. június 29.

Én is egy 200 Ft-os darabra csábultam el :) Azt hiszem, a 20as árnyalat, egy világos bronz. Szép, nem csillámos, hanem egységesen fényes, nem túl pigmentált, mindennapi sminknek szuper, nem is mászik el. Teljes áron nem vettem volna meg, nem is figyeltem volna fel rá, de így el fogom használni, mert tényleg nem rossz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

d-i_n-a

2018. június 18.

Én nagyon szeretem.. :)
Kemeny 200 forintért vettem meg a 20as arany szint...Highlighternek tokkkkeletes :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Én nagyon szeretem.. :)

Tmika

2018. június 8.

Mivel nem nagyon bánom, ha egy pici csillogás is van rajtam nap közben, és éppen akciósan lehetett hozzájutni, megvettem. Az árnyalat nevét nem tudom, a boltban óaranynak tűnt, felkenve zöldes, amivel nincs is baj. Nem volt még ilyen szemfestékem, az ujjammal dolgoztam el, és egész jó lett. Tartós is, nem mászott el a nagy meleg ellenére sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 8.