Trend It Up

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. október 8.

Kategória:   Sminkek szájra

Az élénk színű ajakrúzs gyöngyházpigmenteket tartalmaz, melyek bronzosan csillogó finisht biztosítanak az ajkaknak. Krémesen lágy formulája könnyen kenhető, mangóvaj tartalma gazdagon ápolja az ajkakat.

5 árnyalatban kapható

Ár: 500 , Eladó: kockasfulu
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest IX. kerület, fizetés: személyes átvétellel; amennyiben a vevő állja a költségét, postán vagy foxposttal

eleonora

2019. április 24.

A szine gyonyoru, en azt a karacsonyi piros szint vettem meg, nem tudom jobban korulirni. Nem tartos, de nem potyog darabokban a szamrol, es nem lesz sebes tole, amit a legtobb ruzsrol nem tudok elmondani. Learazva vettem belole meg egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 24.

PDEva

2019. január 2.

Az én rúzsom. :D A karácsonyi sminkcsomagom befejező darabja volt a 020 árnyalat. Nem vagyok egy bronzing mániás... de ez az én színem egy olyan állaggal, fénnyel, érzettel, amit semelyik másik drogériás márkánál nem találtam meg. Krémes, de nem túlságosan, nem árt aláhidratálni, mert anélkül nálam kicsit szárított. Nem túl határozott az ajakvonalam, jobban áll,ha ceruzával kontúrozok, és utána viszem fel ezt a rúzst. Apropó ceruza... ehhez a rúzshoz nem volt egyszerű megtalálni a tökéletes ceruzát. Színben nagyon hasonlót akartam, meg hogy krémesebb legyen, selymesebb fényű..., egyszóval hasonló versenyző legyen, mint a rúzs. Az egyetlen, ami szóba jöhetett, egy kifutó termék, amiből még volt pár db a dm-ben: MaxFactor Colour Elixir 12 Red Blush ajakceruza.
Ceruzával tartósabb, étkezéskor simán lekopik, maximum az ajakkontúr környékén marad belőle. Az ivást jobban bírja, de ha nem zaklatjuk túlságosan, akkor a helyén marad, nem mászik el, és végül szépen kopik.

Mattítás? :D Azért ki kellett próbálnom áttetsző púderrel. Nagyon szép, bársonyos mattot lehet belőle csinálni, ami nagyon nehezen jön le...

Összességében: üde élmény a sok matt, extra shiny és metálos rúzs között, nálam 5ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 2.

Diaaa

2018. december 13.

A piros színű tökéletes karácsonyi rúzs 😍😍😍 tartóssága nem az igazi, de a szín annyira gyönyörű

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.