Trend It Up

Ár:   899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: jkrisztie2, Módosítva: 2017. augusztus 28.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Limitált kiadás

4 erőteljes színben kapható körömlakk, mely biztosítja a tökéletes nyári hangulatot. Könnyen felvihető, és egy rétegben is jól fed.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

sprefectesse

2017. október 1.

A matt feketéje a lábamon egész nyáron tök jól szolgált, de a kezemre ma délután kentem fel, és mostanra már helyenként megkopott, pedig semmit nem csináltam, ami ezt indokolná. Mivel nincs kedvem most este szórakozni vele, holnap elmegyek még benne dolgozni, de azért ez elég nagy csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 1.

jkrisztie2

2017. augusztus 15.

Szuper az ecsete, nagyon könnyű vele dolgozni. Már egy rétegben is tökéletesen fed, tartós, gyorsan szárad. Gyönyörű nyári színekben kapható. Olcsó és nagyon jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 15.