Trend It Up

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2017. október 19.

2017-es nyári limitált kiadás

Vízálló színes szempillaspirál, két színárnyalatban.

dreammiyss

2019. január 4.

A szürke árnyalatot vásároltam meg leárazva 5 lejért (ami kb. 350-400 Ft). El voltam varázsolva, hogy az átlátszó üvegcse miatt látható a termék színe. Kíváncsiságból vásároltam meg, hiszen úgy gondoltam ez a pénz érte mindenképp megéri.
Összességében nem okozott csalódást, de túl nagy meglepetéssel sem szolgált.
A pilláim dúsabbak natúran, mint amikor ezt a terméket használom. Sajnos teljesen összeragasztja, csomósítja őket, pedig a kefécskéje nagyon tetszik, az efféle típust kedvelem.
Lehetséges, hogy ha letörölnék a termékből másabb eredményt, hatást nyújtana, de nem szeretem az olyan terméket, amit pazarolni kell, hogy használható legyen. Szerencsére a kiadott pénz érte nem sok, így nem fogom túlzottan sajnálni, amikor mégis erre kényszerülök.
Az árnyalata nekem nagyon tetszik, semmi problémám vele.

update:
Sajnos potyog is, ezért már nem is használom. Ki fogom dobni. 1*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

Összességében nem okozott csalódást, de túl nagy meglepetéssel sem szolgált.
Az árnyalata nekem nagyon tetszik, semmi problémám vele.

update:
Sajnos potyog is, ezért már nem is használom. Ki fogom dobni. 1*

random

2017. november 20.

a szürke árnyalatot vettem meg leárazva 650-ért. hát mit mondjak... a keféjével nekem nincs bajom, pont ezt a vékonyabb tüskéset preferálom, de ezzel valami nem stimmel, mert tapaszt mintha muszáj lenne, nagyon kell vele ügyeskedni. amúgy nekem tetszik a színe. Persze, estére kevés, munkába meg talán kicsit fura, de nem zavaró. Egyszer szemöldökön is kipróbáltam, lehet hogy akinek ezüstös haja van, ahhoz illene. eddig max 3-as.
ami viszont nagyon bejött, hogy jó alapot ad nekem az essence vibrant shock színes spiráljának a go berry árnyalatához. Így végre látszik, nem úgy mint önmagában, és az is látszik hogy vöröses, nem úgy mintha feketére kenném. és ezért adok neki még egy csillagot. megmentette nekem a legszebb spirált a világon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

florcsiii

2017. augusztus 22.

Én is a kéket vettem meg. De semmire nem jó..több hasonló kefés spirálom is van és mind tökéletesen működik, de ez katasztrófa. Alig hosszabbít, dúsításról szó sincs, szóval olyan mintha semmit nem kennék fel, csak csomósít. Egy pozitívumot tudok felhozni: Könnyen lemosható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Messa

2017. augusztus 10.

A kéket vettem meg, örülve, hogy nem kell többet költenem színes spirálra. Hát sajnos mégis, mert csalódás volt. A szín visszafogott fémes szürkéskék, csak közelről tűnhet fel, hogy nem fekete. Épp ez vele a bajom: nem elég karakteres, nem hangsúlyozza a pillákat. Olyan, mintha ki se festettem volna őket. A rövid sörtés kefe is ballépés volt, egy hagyományos kefével nem kellene ennyit vesződni, mert maga a festék állaga egyébként jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

szeliger

2017. augusztus 9.

A kék változat az enyém. Színes szempillaspirált én már biztosan nem vagyok hajlandó a high end kategóriából választani, arra a pár napnyi bohóckodásra éppen megfelel a drogériás is. Ráadásul ez egy elég jól sikerült darab a drogériás választékhoz képest, teljesen elégedett vagyok és örömmel használom.
A tubus méretes, nem fog elfogyni, nyugodtan lehetett volna kisebb kiszerelés még kedvezőbb áron. A tubus fala átlátszó, wow, talán látni engedi majd, hogy meddig is van még. A kefe rövid sörtéjű, szilikonos, némi gyakorlással elsajátítható, hogy szépen szétválassza a pillákat. Nekem az első próbánál azért volt összetapadás, de rá lehet érezni, hogy hogyan kell mozgatni a szebb eredményért. A szín szép, mélykék, az alaptónus hideg, szürkés tengerész. Ahogy a többi spirál esetében, itt is alapnak jön az EL primer, fölötte ez. A színét szépen megtartja, az árnyalat megvédi az idősebb korosztályt is a bohóc hatástól, munkába is használható, nem rikító. Jól tapad, idővel minimalisan pereg, de nem zavaró, a lepergő festék nem ül rá a szem alatti bőrre, valahová eltűnik. A pillák ívét nekem szépen megtartja, a tekintetet kinyitja. A lemosás okoz egy kis nehézséget, még a Nivea kétfázisú is keményen küzd vele, de ez is csak azt bizonyítja, hogy jól tapad.
Mindent összevetve jó kis darab, nálam négyes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Mindent összevetve jó kis darab, nálam négyes.