Trend It Up

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2018. november 14.

Limitált kiadás

Lágyan csillámló strobing púder a fénylő highlight-ért, a különösen friss megjelenésért és ragyogásért.

3 árnyalatban elérhető

Ár: 500 Ft , Eladó: Argold
Állapot: Képen látható , Helyszín: --, fizetés: --

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Alexa789

2020. augusztus 4.

Gyönyörű a színe, könnyen lehet vele dolgozni, viszonylag tartós. Viszont apró pattanasok jelentek meg ott ahol használom, így kidobásra került.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Alverya

2018. június 20.

Karácsony óta használom, nagyon nagyon lassan fogy. Szép fényt ad az arcomnak, ha valaki szereti akkor túl is lehet tolni, de ha csak egy kis csillogásra vágyik az ember lánya (mint én), akkor arra is tökéletes. Tartós, nincsenek benne hatalmas csillámok. Szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 20.

katalinmester13

2018. január 28.

950 Ft-ért vettem a 020-as árnyalatot. Lassan fogy. 10g kb. életem végéig elég lesz. Nem is szeretnék másikat. Csodaszép!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 28.

0bikbik0

2017. december 10.

010-es bronzos árnyalatom van. Nyári kiadás volt, de tökéletesen mutat a kevésbé lebarnult, téli arcszínemen is.
Nem hivalkodóan csillámos, inkább selymesen, lágyan emel ki. Nagyon harmonikus az összhatás.
A csomagolása stabil, erős műanyag, de se tükör, se egy jelképes "szerszám" nincs hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 10.