Trend It Up

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. október 8.

Kiszerelés:   3,8 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Magasfényű, csillogó szájfény, mely alkalmazható önmagában vagy rúzs fölé is. Vegán termék.

4 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Brami

2018. október 12.

Véletlenül akadtam rá erre a termékre. Nagyon megtetszett, hogy nagyon erősen csillog, így gondoltam egy próbát megér. Nekem teljesen megfelel egy kicsit ragacsos, de nagyon szépen csillog. Ha visszafogottan sminkelek, akkor csak önmagában használom, ha kicsit erőteljesebben, akkor viszont rúzs felé szoktam feltenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.