Trend It Up

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. augusztus 21.

Kategória:   Sminkek szájra

Csillogó nude rúzs azoknak, akik a természetesség ellenére sem szeretnének lemondani arról, hogy valamit viseljenek. Acai olajjal ápolja az ajkakat.

5 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Kittyki

2019. június 17.

050-es árnyalatban van meg. Ez az a bizony szerelem rúzs. Gyönyörűen fed, nagyon lassan kopik akkor is szép egyenletesen. Ha látok még ilyet a boltba biztos veszek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Black Fairy

2019. január 12.

Elég vegyesek az érzelmeim...
Egyrészt nem szeretem a csillámos rúzsokat (matt párti vagyok, a fényes se a kedvencem), másrészt nagyon tetszik a színe...
A minőségével nem voltam túl...elégedett....a csillámokat érezni lehet benne, csúszik, mászik, a fogamat és az ajkam alatti részt nem győztem ellenőrizni...Szárítani nem szárít...kopni...nem kopik feltűnően...nem csak a csillámok, de az alap szín is megmaradt az ajkaimon...Olyan közepes fedésűnek mondanám egyébként, az apró ráncokba belegyűlik, foltosodik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Elég vegyesek az érzelmeim...

lois

2018. augusztus 28.

Aki szeret csillámokban úszni, annak jó választás. Teljesen feldobja az arcom, könnyed, nem szárít, érződnek ugyan a csillámdarabok, de engem nem zavar, az illata viszont annál inkább, nem kellemes, de elnézem neki, mert minden más tulajdonsága megfelel az elvárásaimnak és potom áron jutottam hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

szlilly

2018. július 11.

2 árnyalatot vettem meg belőle (010, 030). Nem hétköznapi használatra szántam, már a boltban gondoltam, hogy nem lesz tartós, de nagyon megtetszett, hogy milyen kis extra a csillogás miatt. Nagyon durván csillog, amit én imádok. Az tény, hogy nem él túl egy teljes napot evés és ivás után meg kell igazítani, de nem csalódtam benne. Nagyon jól mutat és könnyű felvinni, nekem nem szárítja a szám, inkább csak azzal van problémám, hogy nehezen lehet eltüntetni teljesen (egy sima zsepivel nem ajánlom, hogy nekiállj leszedni a nap közepén, mert az lesz az eredmény, hogy a fél arcod úszik a csillámban :D (ez tapasztalat). Önmagában is elég jó színe van, de matt rúzsra feltéve a legszebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

AnnaR

2018. július 3.

Két színben van meg és nekem tetszik. Kevés is elég belőle, viszonylag jól tartja magát a szín az ajkaimon. Nagyon érdekes érzés, ahogy megszárad... Érezni, hogy szárad a rúzs, mégsem húzza az ajkaim. Nem szabad belőle sokat felvinni, de a sok matt rúzsom mellé jól esik két csillogós is. 200 forintért vettem darabját leárazva, viszont nem vennék belőle többet, de nem érzem úgy, hogy kidobtam a pénzt az ablakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

Anheszenamon

2018. július 3.

Jaj de utálom szerencsétlent! 020-as árnyalatban van meg ami egy világos nagyon csillámos, darabos textúrájú borzalom. Érzem a számon a darabos csillámokat, a szín már rég eltűnt, de a csillogó kis bigyók még mindig rajta vannak. Ritka rossz termék, abszolút kuka. Nem drága de még így is felesleges pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

borntobe

2018. június 29.

Szerintem nekem is a rózsaszínbe hajló nude van. Maga a forma nagyon tetszik, hogy nem az a bumszli rúzs, hanem egy keskenyebb darab. A színe is nagyon szép, viszont ami számomra használhatatlanná teszi, az a textúrája, pont olyan durva, darabos, és idegesítő, mint a homoklakkok. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

szegfumonika

2017. november 2.

Nagyon szép árnyalatok kaphatóak, én a 040-et vettem. Az alap rúzsszíne rózsaszín és testszín közötti, nagyon szép apró csillámokkal. Én a csillámos rúzsokat nem szerettem a rossz állaga miatt, ez viszont krémes "nem karcol". Tartóssága közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.