Trend It Up

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2017. december 5.

Kategória:   Sminkek szájra

2017-es karácsonyi limitált kiadás

Intenzív vizes hatású szájfény. Apró irrizáló csillámokat tartalmaz, ennek köszönhetően az ajkak dúsabbnak tűnnek. A speciális applikátor egyszerű és gyors felvitelt tesz lehetővé.

4 árnyalatban kapható

babszem81

2021. augusztus 28.

Update:

Dúsabbnak mutatja az ajkaimat. Viszont szárít, ami órákkal később érezhető.

2018.04.05.
Önmagában használom, átlátszó fekete színű, diszkréten apró, színes csillámos. Az illata is tetszik, olyan karamellás. Imádom a szájfényeket, nekem megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 28.

Update:

Dúsabbnak mutatja az ajkaimat. Viszont szárít, ami órákkal később érezhető.

2018.04.05.

szlilly

2018. július 11.

Először kezdeném azzal, hogy nem vagyok nagy szájfény párti. kb 7 éve nem is vettem egyet sem, de ennek annyira megtetszett a színe, hogy milyen extravagáns, hogy végül megvettem (a 040-es lilás árnyalatot és a 030-as bronz árnyalatot választottam ki). Mikor itthon kipróbáltam első körben nagyon nem tetszett. Túl nagynak éreztem a szivacsos applikátort, amivel egyszerűen képtelen voltam szépen, egyenletesen felvinni a színt (pedig elég sok tapasztalatom van sminkelésben). Pár napig hagytam, majd újra próbáltam, mert annyira szép színek, hogy nem hagyott nyugodni a gondolat, hogy tuti nagyon szépen mutat és végre sikerült is :D Hát a színek gyönyörűek, önmagukban is tökéletesen mutatnak, de rúzzsal alattuk még ütősebbek. Azt be kell vallanom, hogy nagyon nem szerettem meg a szájfényeket. Beleragad a hajamba, elmozdul, figyelni kell, hogy a fogamra tapad-e belőle, de összességében tetszik. Nem hordanám napi szinten, sőt hosszabb időre se, mert félnék, hogy vállalhatatlanul elmozdul, elkenődik, de pl fotózáshoz tökéletesek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

nocika113

2018. július 1.

Jobban szeretem, mint a rimmel oh my gloss szájfényt és az nagy szó. Két színt is vásároltam, mivel 200forint a dm-ben, mégis jobban teljesít, mint vártam. Kb 4-5 órát kibírt ivással, puszilkozással, egy szavam sem lehet.
Annyit még hozzátennék, hogy én is rúzs felé használom, így ha elmászna hamar észrevenném

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Andzsella

2018. február 11.

Imádom a barna rúzsokat és gondoltam ez a szájfény jó lesz abban hogy feldobjam őket. Nem is csalódtam. Az applikátora kicsit furcsa, szőrös óvatosan kell felvinni és a csokoládé illata is tetszik, bár szerintem nem szükséges illat egy rúzshoz. Vöröst rúzsra is kiváló, sötétíti és ragyogóbbá teszi :)
Akinek megfelelő bőrtónusa van hozzá, tehát olyan mediterrán típus és a haja is sötétebb vörös, sötét barna vagy fekete az ne riadjon vissza a barna rúzsoktól, barna szájfényektől. Ahogy említettem ez a szájfény vörös rúzsokhoz is tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.