Trend It Up

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,37 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2017. december 5.

Kiszerelés:   4,37 g

2017-es karácsonyi limitált kiadás

Selymesen krémes, fémes hatású, élénk színintenzitással. Könnyen satírozható, lélegzetelállító és hosszantartó füstös szemeket varázsol.

Elérhető 4 színben, mindegyik színhez kapható a megfelelő színű szempillaspirál.

eleonora

2018. február 3.

Ezust es bordo szinben vettem meg 1200-ert, szuper jo, konnyu felvinni&tartos. Kar, hogy csak 4 szinben kaphato, vennek meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 3.

Judiit

2018. január 6.

Három darabot is sikerült vásárolnom belőle. Egyszerűen szuperek. Már amikor kipróbáltam a kezemen és nem tudtam letörölni, akkor tudtam, hogy ez a szemen is lerobbanthatatlan lesz. Így is lett. Keki, lila és szürke árnyalatban vettem meg. Tökéletesen satírozhatóak, persze csak pár másodpercig, mert aztán megköt. Egész nap fennmarad, minimálisan maszatolódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 6.

Anita1978

2018. január 5.

Hát ez valami szuper termèk! A 010-es kekis szint vettem meg, de be fogom szerezni az osszes szinben, mert mindegyik gyönyörű. Nagyon könnyen fel lehet vinni, finom krèmes, aztan pàr mp múlva durvàn tartósra èpül be a bőrbe.Hàt ezzel viz alà is mehetnènk, szaunàzhatnànk...nem jön le. Loreal vizallo sminklemosoval is megdolgoztam, h le tudjam mosni. 😊 Nagyon ajànlom!Szuper tartós, vízàlló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 5.