Trend It Up

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2018. június 27.

2017-es karácsonyi limitált kiadás

Fémes hatású szempillaspirál.

Elérhető 4 színben, mindegyik szín a megfelelő szemhéjfesték ceruzához.

Catn0va

2018. május 23.

A sötétzöld árnyalat nem hat intenzíven csillogónak a pillákon. 'Nesze semmi, fogd meg jól' termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

babszem81

2018. április 5.

Többet vártam tőle. A keféje siralmas, önmagában használhatatlan. Próbáltam kispirálozott pillákra is, úgy sem működött, alig látszott a fémes csillogás. Még próbálkozom megfelelő kefével alkalmazni, hogyan működik úgy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 5.

UnicornTeardrop

2018. március 17.

Hatalmas csalódás... Önmagában semmire se jó, a csillogásból semmi sem látszik és a keféje is borzalmas. Kipróbáltam, hogy egy sima fekete szempillaspirálra vittem fel, hogy hátha úgy rátapad a csillám, de semmi. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.