Trend It Up

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2018. december 3.

Kiszerelés:   4,8 g

"Nappali vagy esti smink - a trend IT UP szemhéjpúder palettával a kreativitása nem ismer majd határokat. A világostól az egészen sötét árnyaltokig terjedő színskálával gyönyörűen kihangsúlyozhatja szemeit. Amennyiben erősebb esti sminket szeretne, intenzívebb színekkel, vigye fel nedves ecsettel a szemhéjpúdert a szemhéjakra."

500, - Trend It Up Eye Contouring Szemhéjpúder Paletta
Ár: 500,- , Eladó: hencikee0114
Állapot: 3x próbált, Helyszín: Debrecen/ Nyíregyháza, fizetés: Személyes átvét / posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

lia0000

2020. december 23.

Nagyon jó! Barnás-rezes árnyalatok uralkodnak az enyémben. Tényleg könnyen lehet vele természetes és éjszakai, bulizós sminket készíteni. Az pedig külön öröm hogy tökéletesen el lehet dolgozni a színeket ujjal és mindegyiket lehet kombinálni egymással! Az egyik árnyalatot highlighternek is használom. Sajnos nem elég tartós. Néha fel kell frissíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 23.

Csipetke

2019. december 23.

Nagyon szépen pigmentált és kombinálható színek. Építhető és nem porzik. Ebből fog készülni a karácsonyi sminkem is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 23.

vajvajszabo

2019. november 19.

Akciósan vettem a nude árnyalatot. Csodásan pigmentált drogériás márkához képest. Alacsony árkategóriájú paletták közül az egyik legjobb. Könnyen eldolgozható és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Szilviams0118

2019. augusztus 21.

leértékelve vettem, kb. ennyit is ér, nem eléggé pigmentált, csak a csillogást lehet látni sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

googles

2019. augusztus 6.

Update: mar kiarusitottak 2019 nyaran, meg tavasszal beszereztem egy nalunk nem kaphatot belole es most 600 forintert utanamdobtak meg kettot. 1-1 szin nem tunik szamomra hasznalhatonak, de meg igy is imadom es gyonyoruek, a szinek nekem megfelelnel, mert diszkret sminknek hasznalva nekem tokeletesen bevaltak.

Nagyon sokszor probaltam es jo ideje kacerkodom vele. A Chanel negyeset idezi, nem veletlenul figyeltem fel erre a szep kis szettre. A vilagos szineket hasznalnam foleg es nekem tokeletesek, mert latszanak, de nem tulzottan erosek. Nalam ez a nyero, mert igy biztosan diszkret es finom a sminkem, barmennyire gyorsan dobom is fel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Emma91

2019. május 16.

Nagyon megbántam hogy megrendeltem😕
Porzik, eggyáltalán nem pigmentált, még szemhéj bázissal sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

Nagyon megbántam hogy megrendeltem😕
Porzik, eggyáltalán nem pigmentált, még szemhéj bázissal sem.

Kamea

2019. május 16.

Mindig megfogadom, hogy sminkvásárlásnál nem a megjelenés alapján döntök, aztán meg mégis. Pedig jobb lett volna, ha mégse!
Kuponnapokon vásároltam, mert megtetszettek a benne lévő színek, illetve a csinos kiszerelés. (Én egy másik színkombót választottam, nem azt, ami a képen szerepel.)
Bár ne tettem volna! Pigment nélküli, porzós színek, bár az ecsetet nem vizeztem be. A sötétszürkéből 5 perc kenegetés után is alig látszott valami a szemhéjamon. Valamint tele lett az arcom szemhéjpúderporral és csillámmal.
Most gondolkodok, hogy mi legyen vele, mert kidobni nem akarom. Próbálkozok majd még vizes ecsettel, illetve meglátom hogyan viselkedik, ha ujjbeggyel viszem fel.
Szép, jól kihasználható színek (lennének), csinos kompakt kiszerelésben, csak ezért kap kettő csillagot.

Update:
Nálam nem működik ujjbeggyel se, vizes ecsettel se.
Fel fogom ajánlani jótékony célra. Aki csak egy színt használ a szemhéjára, annak talán beválik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 16.

Update:
Nálam nem működik ujjbeggyel se, vizes ecsettel se.

vkata96

2018. december 8.

Egy alkalomra vásároltam a képen szereplő színben. A két sötét szín elég pigmentált, de a fehér és a rózsaszín egyáltalán nem látszik... Ettől függetlenül azért nem bánom, hogy beszereztem, mert az a két sötét szín viszont nagyon szép. A tartóssága nem az igazi, de ez talán a rejtett szemhéjam miatt lehet. A csomagolása szép és masszív, bár egy tükör elférne benne szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.