Trend It Up

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. augusztus 21.

Kiszerelés:   0,8 g

A praktikus szivacsos applikátornak köszönhetően a púderes textúra könnyen felvihető és maximális színhatást biztosít.

4 árnyalatban kapható

szlilly

2018. július 11.

BORZALMAS! igazából röhögök a saját hülyeségemen, hogy megvettem... Nem tudom mit vártam tőle... Hazahoztam és ki sem tudom próbálni, mert nem vesz fel semmi színt a szivacs (a kupakban van a termék és a szivacsos végű ceruzával kellene felvenni, de nekem ez nem jön össze). Leárazva vettem, így annyira nem volt nagy pénzkidobás, de azért eléggé bosszantó, hogy ilyen termékek megtalálhatók a boltok polcain és pénzt kérnek el érte!!! KERÜLJÉTEK EL, HA NEM AKARTOK CSALÓDNI! SEMMIT SEM ÉR! HASZNÁLHATATLAN!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

tthfnn

2018. július 7.

Akciósan vettem, hááááát az elején még volt is valami a szivacson, de mikor harmadjára szerettem volna használni semmi. Sőt ez a szivacs mintha elkezdte volna elengedni magát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

Ildi71

2018. április 15.

Szintén akciós áron vettem. Szintén úgy jártam vele, hogy a festékből semmi nem kerül a szivacsra, tehát használhatatlan! Nem volt nagy összeg, de azért bosszantó. Ezt a márkát soha többet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 15.

Dinadino

2018. április 6.

Kíváncsiságból vásárolt.
Teszteren szép szín kézfejen. Első néhány használat: látható, pigmentált szín. Utána: nehezen felvihető a púder az applikátorra. Ha sikerül, egyszerű, rövid ideig tartó csillogás.
Nem újrvavevős, teljes áron értelmetlen vétel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 6.

Kíváncsiságból vásárolt.
Nem újrvavevős, teljes áron értelmetlen vétel.

Katte

2018. március 6.

Megvettem 50% kedvezménnyel, de kár volt. A teszteren tetszett, hogy apró pici csillámok vannak benne, gondoltam jó lesz feldobni a sminket. Jelenleg ki sem tudom varázsolni a kupakból a festéket az applikátorra. Próbáltam vizes ecsettel, úgy viszont túl sötét. Nagyon nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

Vica75

2017. december 30.

Senkinek nem ajánlom,vagy én vagyok nagyon béna. Nyilván tudtam,hogy hamar ki fog fogyni, a lustaságért kényelmi díjat kell fizetni. Na mármost az egyik szemhéjamra még felkerült némi festékszerűség, de a másikra már nem jutott :/.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 30.

Panda90

2017. november 13.

Joy napokon vásároltam meg a legvilágosabb színben, gondoltam ennyi pénzért megéri. Nekem nagyon bevált, az egyetlen szemhéjpúder, ami nap végéig nem moccan a helyéről. Könnyen használható és nagyon szép színe van. Mindenképp megveszem a többi színben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.