Trend It Up

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2018. december 1.

Kiszerelés:   4,8 g

A paletta hat különböző árnyalatú, erősen pigmentált szemfestéket tartalmaz. A matt és csillogó színek önmagukban is használhatóak, de egymással kombinálva is gyönyörű színhatást eredményeznek.

Judiit

2020. május 2.

299 Ft-ért vettem. Persze egyből kettőt. :) 010-es ezüstös, szürkés paletta. A két kedvenc szinem a két legsötétebb árnyalat :) . A másik a 030-as barnás, arany, zöd. Na ebben a smaragdzöld fogott meg. Csudajó az utolsó aranyszinnel kombinálva.
Pigmentáltsága nem a legjobb, na de ennyi pénzért még így is bőven megéri .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 2.

Pigmentáltsága nem a legjobb, na de ennyi pénzért még így is bőven megéri .

kovacseva

2020. január 31.

Nekem kettő fele is van. Először egy szürkés- ezüstös árnyalatút vettem, de annyira meggyőzött hogy vettem gyorsan egy narancsos-bronzosat is. Nagyon tetszenek a szinek, jól kombinálhatók, pigmentaltak. Egész nap tart és tetszik hogy nem túl nagy, utazásnál ez jól jön. Sokat nyúlok hozzá a hétköznapokon is, de alkalmi szemsminket is el lehet vele készíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

labathante

2019. április 18.

A 020-ast szereztem be akciósan ,nagyon megtetszett ,hogy ilyen kis utazós a mérete és sok szín van benne. Engem meglepett ,hogy ennyire jól működnek benne a színek ,egyik kedvenc sminktermékem lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 18.

writa

2019. január 15.

Nekem a 020-as paletta van meg, gyönyörű narancsos-barnás színekkel. A 6 színből 5 nagyon szép, az utolsót nem szeretem, furán viselkedik, de lehet, hogy ezzel csak én vagyok így. A színek erősen pigmentáltak, a nap folyamán ugyan kopnak, de nem csomósodik össze, nem lesz kukacos. Nekem minden szín a helyén maradt, nem esett ki a helyéről.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 15.

anita.szaraz

2019. január 14.

Én is a 030-as színű palettát vettem meg. Megéri -e az árát? A válasz szerintem, nem. 2000 forintért mit várhatna el egy ember? Talán legyen csak 4 szín, de működjön és könnyű legyen használni. Kicsi korongok szorosan egymás mellett, ha nem pontosan középen ecsetelek, akkor átbénázom a színt egy másik színbe. Erősen pigmentált? Szerintem max. közepesen. Csalódott vagyok, inkább spórolok drágább minőségi termékre, mint legközelebb is sírjak, hogy 2000 forintot elcsesztem egy semmire. Csak azért adok 2 csillagot, mert a színek gyönyörűek - a palettában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

silver

2018. december 11.

Nem fém panekben vannak a színek, hanem közvetlenül a műanyag csomagolásba vannak préselve (ami önmagában nem lenne baj, volt már palettám ilyen konstrukcióval) - de ezt sikerült annyira szarul kivitelezniük, hogy a szemhéjpúderek egyben KIESNEK a helyükről. Az én palettámban 6 színből 4(!) mozdult el annak a hatására, hogy kinyitottam a palettát. Ebből kettőt sértletlenül (pff) vissza tudtam pöckölni a helyére, kettő pedig az ölembe potyogott. Update: a boltban nagyon segítőkészek voltak és kicserélték - az új stabil, de azért óvatosságra intek mindenkit, hogy csekkolja le (nyissa ki) a palettát, még mielőtt elhagyja az üzletet, nehogy úgy járjon, mint én. Az mindenesetre biztos, hogy ez a paletta kis mérete ellenére utazáshoz teljesen alkalmatlan.

Nekem a 030-as összeállítás (rózsás) van meg. A színek: egy fényes, rózsaszínes tónusú highlight; matt rózsás/mályvás/nude; irizáló arany-halványrózsaszín; matt fekete apró arany csillámokkal; szatén bordós mályva; matt sötétlila (inkább szürkés). Gyönyörű szépek, de nem túl erősen pigmentáltak.

Összességében nem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Összességében nem ajánlom.