Trend It Up

Ár:   700 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2018. január 11.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2017-es őszi limitált kiadás

3 árnyalatban kapható körömlakk

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

7ot

2018. december 19.

Kiárusításon vettem meg a képen látható színben. 2 rétegben szépen fedett, alap- és fedőlakk nélkül 2-3 nap után kezdett lepattogni. Ha jól emlékszem, 500 ft volt, ezen az áron egynek jó volt.

Up: a boldogság nem tartott sokáig. Pár használat után iszonyatosan összeállt, kinyitni alig tudtam és még a hígítós cuccom sem tudta megmenteni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 19.

itsnotvanessza

2018. augusztus 12.

Nagyon szerencsés vagyok, hiszen 200 forintért vettem kiárusítás miatt. Egy rétegben is szép a végeredmény, az ecset is kifejezetten jó, szerintem eléggé megérte :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 12.

dreammiyss

2018. február 8.

A 010-es árnyalatban van meg, hihetetlen gyönyörű szín. Ma délután festettem ki vele a gyönyörű, szétrágott ujjaimon lévő körömházam, és már itt-ott lekopott. bár lehet amiatt, hogy sokat tettem-vettem a száradást követően. Sajnos mégsem ezt várom el egy igazán jó körömlakktól, még akkor sem ha két réteget kenek fel. Sajnos nekem nem vált be, de adok neki egy új esélyt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.