Trend It Up

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: fagas, Módosítva: 2018. november 27.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A Glitter Paint körömlakk tartós textúrája arany csillámokkal gazdagított, mely páratlan megjelenést garantál.

5 színben elérhető

Lina14

2019. július 25.

nekem a képen látható 050es van meg. eléggé sheer, simán felrakhattam egy sötétkék fölé és csak az arany csillámok létszottak. ennek ellenére 3 réteg után egy szép, pirosas szinezetű, anyag csillámos manikűrt kapunk, ami ha valakinek tetszik, akkor nem rossz. a lemosás nem a legjobb, de nem vészes, a tartósság elmegy.

update: Megvettem a 060as barna alapban arany csillámos is megvan. Ugyanaz a történet, egy rétegben gyakorlatilag csak fedőlakk, alapszíne nincs. Több rétegben már igen, de nem olyan fedésű, mint a sima krémlakkok. Többiben is ugyanaz, mint a másik lakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

sterlingsilver

2018. december 28.

Ajándékba kaptam. Szép az üvegében. Körmön kicsit kiábrándító volt az, hogy matt. Ez viszont nincs ráírva. Persze, rakjak rá fedőlakkot is, de nem tudom, lehet velem van a baj. Szép, de nem venném meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

fagas

2018. december 3.

A 020-as és a 050-es van a birtokomban, előbbi egy nude-os, utóbbi eperpiros színű, mind a kettőben arany, apró csillámok. Kvázi magában használtam őket, nem másik lakkra kenve, így kellett a 3 réteg, + alap-fedő is. De 6 napot simán kibírt mindenféle házimunka mellett! Egészen elképesztő, csak a körmök szélein volt egy kis kopás - na meg a természetes lenövés a körömágynál. Leszedni nem egy élmény, de ez jellemző a csilis-irizáló lakkokra. Ennyiért, ilyen egész jó minőség 4 csillag.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 3.