KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 18.

Kategória:   Sminkek szájra
Bőrtípus:   Normál

• Profi ecsettel a tökéletes felvitelért
  • Magasfényű
  • Optikai push-up hatás
  • Nem ragad
  • Enyhén áttetsző színek
  • Ragyogó tükörszerű hatás az optikailag teltebb ajkakért.

DayanaComplow

2017. november 10.

Szerencsémre most leáraztak egy csomó trend it up terméket, mivel kijött egy csomó új, a régiek az akciós álványra kerültek. Kb 700 ft-ért vettem, a 145-ös színt. Gyönyörű a színe, és ez a csillogás, ami egy olyan vizes fény, mintha csak végignyaltam volna az ajkaimon, ezt imádom, ezt ezt a fajta csillogást :) Egyébként nincs telenyomva csillámmal (sőt, nincs is benne, aminek kifejezetten örülök). A tartósságával kapcsolatban nincsenek magas elvárásaim. Ez mégiscsak egy ajak termék, ráadásul szájfény. Nyilván nem fog órákig az ajkaimon maradni tökéletes állapotban. Egy matt rúzstól elvárnám ezt, ami szinte úgy marad a számon, mintha odatetováltam volna. Szóval nem vártam/várok csodákat.Azt az érzést, amit az ajkamon hagy, én speciel szeretem. Ici-picit ragad csak, de én speciel szeretem érezni, hogy van valami az ajkaimon. Jelenleg 4 csillagot adok, és csak ha hosszabb távon elkeserít, akkor vonok majd le :) Ennyi pénzért (még eredeti áron is) nem rossz vétel ;)

DayanaComplow
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

Szezsu

2017. október 18.

Nekem valahogy ragad tőle az ajkam, és hamar le is jön. nem annyira vált be.

Szezsu
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 18.

Nekem valahogy ragad tőle az ajkam, és hamar le is jön. nem annyira vált be.

Jamila

2017. június 7.

Kérdésem: miért terveznek olyan szájfényt, aminek maximum fél óra után már nykma sincs? :D 1200 Ft... Ennyi pénzért fényévekkel jobb és tartósabb szájfényt lehet venni. Egyébként a színe csodálatos, ez tény, csak kár, hogy hiába.. :(

Jamila
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

asszembocicsoki

2017. május 13.

Újravevős, ár-érték arányban max pont! Nagyon kényelmes viselni, kellemes illata van és eddig az egyetlen szájfény/rúzs, ami után nem lett borzasztó állapotú az amúgy is mindig cserepesre száradt szám..kimondottan hosszan tartó hidratálást nyújt. :) Egy barackosabb nude színt vettem, gyönyörű árnyalatot kölcsönöz, összetömörülő festékcsíkok nélkül. Nem túl tartós, maximum fél órát bír, de legalább szépen fokozatosan tűnik el. A hidratálás miatt megérdemelné az 5 csillagot, de a tartósság hiánya miatt vonok le egyet.

asszembocicsoki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol