KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 18.

Kategória:   Sminkek szájra
Bőrtípus:   Normál

• Profi ecsettel a tökéletes felvitelért
  • Magasfényű
  • Optikai push-up hatás
  • Nem ragad
  • Enyhén áttetsző színek
  • Ragyogó tükörszerű hatás az optikailag teltebb ajkakért.

Black Fairy

2019. január 11.

Mielőtt leírnám a véleményemet fontosnak tartom hangsúlyozni, hogy UTÁLOM A SZÁJFÉNYEKET! Konkrétan két darab szájfényem van, azok is azért, mert egyet ajándékba kaptam (ezt) a másik meg 10 évvel ezelőtt a kedvenc szájfényem volt, és megtartottam emlékbe...
Általában ha szájfényt kapok automatikusan továbbadom (illetve egyszer saját ecsettel felkenem, hátha jó lesz)...szóval nem igazán értek a szájfényekhez, és általában kerülöm őket - rúzsmániás vagyok, na...

De ennek megtetszett a színe, meg nem használok már vagy...7 éve szájfényt, egy próbát megér, hátha mégis megkedveltem őket...hát...nem, nem lesz több szájfényem...
Viszont ezt megtartom. Az ecsete katasztrófa volt elsőre...aztán rájöttem, hogy hogy kell kezdenem, hogy jó legyen, azóta nem zavar...
A termék eleinte borzasztóan ragacsos volt, viszont ahogy eltelt pár perc, teljesen "belesimult" az ajkamba...nem ragasztotta össze a számat, és szinte érzékelhetetlen volt, hogy ott van...A színe elég "erős" ahhoz képest, hogy "enyhén áttetsző" (mármint...én ezt nem nevezném egyáltalán áttetszőnek). A tartóssága remek...pár órán keresztül fent marad, és amikor iszok sem kopik le egyből, és nem mászik le az ajkaimról se...persze némi foltot hagy a poháron - a korábbi tapasztalataimhoz képest nem sokat...Meglepve olvastam a véleményeket, hogy szárít, mert én száraz ajkakra kentem fel, és kimondottan hidratálónak éreztem...

Ja! És a legfontosabb: ajakpiercingem van (patkó), és nem ragadt rá a szárára...nálam ez az elsődleges szempont rúzsoknál is, hogy az ékszerem ne tegye tönkre a rúzsom kinézetét...Fantasztikus termék. :O

(Négy csillag, mert soha nem adnék pénzt szájfényre, illetve összességében nem egy olyan termék, amit csodaszernek neveznék...nagyon jó, de nem csodaszer.)

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 11.

browning

2019. január 7.

Az illata jó, a színe jó (145), a az aplikátor borzalmas. Olyan kis pinduri ez az ecset és tekeredik ide-oda..Igazából az lenne a jó szájfény lényege, hogy egy pillanat alatt fel lehet kenni, mivel kb ennyire tartós is általában egy szájfény, amit elfogadunk. De ha nem is könnyű annyira felvinni mondjuk tükör nélkül... jaj. Szerencsére nekem legalább nem szárít.
Újra próbálom hétköznapokra és updatelek.

browning
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 7.

Újra próbálom hétköznapokra és updatelek.

Wee

2019. január 5.

Nekem a 110-es átlátszó, teljesen színtelen van meg.
Vastag feltűnő ajkakra nagyon csúcs.
Amikor nem akarok sminket feltenni, de kicsit elegánsabb nude stílust szeretnék, felteszem
ezt és voilà.
Bár a párom szerint így tiszta szilikon szám van emiatt annyira fényes.
Meglepő de nekem hidratálja a számat, egy részét teljesen beszivja a szám.
Az illata édes es kellemes.
Olcsóbb mint akármelyik Victoria's secret szájfényem, és teszi is a dolgát.
Bár evést ivást nem nagyon bír.

Wee
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

Nekem a 110-es átlátszó, teljesen színtelen van meg.
Vastag feltűnő ajkakra nagyon csúcs.
ezt és voilà.
Bár a párom szerint így tiszta szilikon szám van emiatt annyira fényes.
Meglepő de nekem hidratálja a számat, egy részét teljesen beszivja a szám.
Az illata édes es kellemes.
Olcsóbb mint akármelyik Victoria's secret szájfényem, és teszi is a dolgát.
Bár evést ivást nem nagyon bír.

ajozan

2018. november 3.

Szép szín, de sajnos nagyon kiszárította az ajkaimat.

ajozan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Szép szín, de sajnos nagyon kiszárította az ajkaimat.

bernadettu

2018. október 11.

Én már ingyen kaptam a boltban :D vagyis ezt választottam a TIUp termékek közül. Nem igazán vagyok oda a szájfényekért én sem, de ajándékként örültem neki. Nekem egy bogyós gyümölcs színű van meg. Nagyon tetszik az illata, de meglepett, hogy mennyire folyékony és az applikátor is újdonság volt a számomra.
Víz nagyon hamar leoldja, de erre lehet számítani. Én sokat iszom, így nem igazán praktikus mindennapi viseletre.
Kíváncsiságból felkentem lefekvés előtt és miután reggel lemostam (4 óra alvás),akkor már úgy éreztem, hogy húzódik a szám.
Kb. 1 órát bír evés-ivás nélkül.
Eredeti árát szerintem nem éri meg, de jópofa termék.

bernadettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

Kb. 1 órát bír evés-ivás nélkül.
Eredeti árát szerintem nem éri meg, de jópofa termék.

RCC

2018. július 8.

Egy nude rózsaszín árnyalatban vettem meg, nagyon szép a színe, elég pigmentált. Nem vagyok nagyon oda a szájfényekért, de mivel 200 Ft-ért vesztegették gondoltam egy próbát megér. Nagyon jó érzés felkenve, sokáig érezni hogy hidratál, de viszonylag hamar lekopik a szín.
A leírás alapján nem ragad. Na ez nem igaz, a hajam folyamatosan beleragadt. Felkötött hajjal zárt helységben nincs vele gond, de utcán nagyon idegesítő hogy folyamatosan beleragad a hajam a szájfénybe.

RCC
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 8.

lenizsu

2018. július 8.

Megtaláltam az igazán nekem való árnyalatot, amit már régóta kerestem. Ez az összes pozitívum. Ragacsos szájfény jelleg, az applikátorral precízen lehet dolgozni, így könnyű a felvitele. Az első pohár víznél vagy orrtörlésnél viszont már elmászik a termék.

lenizsu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 8.

nusysan

2018. július 1.

200 forintért nem bírtam otthagyni! Két színt hoztam el, egy babásabb rózsaszínt, valamint egy barnásabb nude-ot. Maga a szájfény elég sűrű és ragacsos, amin az ecsetes aplikátor se segít, mert elég sokat vesz fel, de ez a problémám leginkább a rózsaszínnél van, azt le kell kicsit itatnom, hogy ne nézzen ki túl fehéresnek. A barnát imádom. Gyönyörű nyári nude, és egészen tartós, valamint érzem, hogy ápol, nem száraz utána a szám, ha eltűnik. Aki nem szereti a szájfényeket, ezt se fogja, mert talán ez az egyik legragacsosabb, amit próbáltam, de ha egy órája már fennt van, enyhül ez az érzés. :)

nusysan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

Candy21

2018. június 4.

Nekem tetszik elég intenzív a színe két árnyalat is megvan belőle. Sztem a tartóssága is rendben van ahhoz képes, hogy szájfény és olcsó is egy 1ó-át kibír. Kényelmes viselet tényleg nagybbnak látszanak tőle az ajkak az illata is finom.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

albertinablogg

2018. május 15.

Nagyon bejön a színe, 699.,-ért vettem meg, nagyon megérte. Felkenve nagyon szép, természetes és csábos. Top!!!

albertinablogg
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol