KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 18.

Kategória:   Sminkek szájra
Bőrtípus:   Normál

• Profi ecsettel a tökéletes felvitelért
  • Magasfényű
  • Optikai push-up hatás
  • Nem ragad
  • Enyhén áttetsző színek
  • Ragyogó tükörszerű hatás az optikailag teltebb ajkakért.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Dinadino

2018. április 6.

Nagy kiszerelés. Jó applikátor. Nincs se kellemes se kellemetlen illata. Nem tartós. Ragad. Ára jó. Valamennyire hidratál.
Szájfényszeretőknek lehet nem a legjobb darab.

Dinadino
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 6.

Szájfényszeretőknek lehet nem a legjobb darab.

babszem81

2018. április 5.

Szájfény mániás vagyok. :) Hatalmas pozitívum az ecsetes applikátor! Nude árnyalatban vettem meg. Kissé opálos, krémes, de vizes hatású szájfény. Kicsit ragacsos, felvitelkor sok kerül az ajkakra, aminek a fele eltűnik idővel. Puhító hatású. Nem túl tartós. Szeretem, bár azért vannak jobbak is.

babszem81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 5.

katagali92

2018. március 21.

Kettős érzések vannak bennem a termékkel kapcsolatban, megpróbálom összegezni. Pozitívumok: kellemes viselet mivel hidratálja az ajkakat, csodálatos színelosztás, szép színválaszték, közepes tartósság, kedvező ár. Negatívum: engem zavar az illata, kicsit ragacsos,és az aplikátor ecsettel valamiért nem vagyok megelégedve (kicsit sodorja a terméket). Tehát összességében, meg vagyok vele elégedve, ilyen árért- szerintem -korrekt kis szájfényt kapunk!

katagali92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Timcsi85

2018. február 22.

Igeeen, meg vaaagy. Ápolsz, kellemes vagy az ajkakon, eszméletlen puha lesz tőled az ajkam. Szép színek, fénye is csúcs. Viszont tartósságról itt nem igazán beszélhetünk. Szájfény, nem várható tôle csoda. Én nagyon megszerettem, több árnyalatban is.

Timcsi85
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

DayanaComplow

2017. november 10.

Szerencsémre most leáraztak egy csomó trend it up terméket, mivel kijött egy csomó új, a régiek az akciós álványra kerültek. Kb 700 ft-ért vettem, a 145-ös színt. Gyönyörű a színe, és ez a csillogás, ami egy olyan vizes fény, mintha csak végignyaltam volna az ajkaimon, ezt imádom, ezt ezt a fajta csillogást :) Egyébként nincs telenyomva csillámmal (sőt, nincs is benne, aminek kifejezetten örülök). A tartósságával kapcsolatban nincsenek magas elvárásaim. Ez mégiscsak egy ajak termék, ráadásul szájfény. Nyilván nem fog órákig az ajkaimon maradni tökéletes állapotban. Egy matt rúzstól elvárnám ezt, ami szinte úgy marad a számon, mintha odatetováltam volna. Szóval nem vártam/várok csodákat.Azt az érzést, amit az ajkamon hagy, én speciel szeretem. Ici-picit ragad csak, de én speciel szeretem érezni, hogy van valami az ajkaimon. Jelenleg 4 csillagot adok, és csak ha hosszabb távon elkeserít, akkor vonok majd le :) Ennyi pénzért (még eredeti áron is) nem rossz vétel ;)

DayanaComplow
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

Szezsu

2017. október 18.

Nekem valahogy ragad tőle az ajkam, és hamar le is jön. nem annyira vált be.

Szezsu
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 18.

Nekem valahogy ragad tőle az ajkam, és hamar le is jön. nem annyira vált be.

Jamila

2017. június 7.

Kérdésem: miért terveznek olyan szájfényt, aminek maximum fél óra után már nykma sincs? :D 1200 Ft... Ennyi pénzért fényévekkel jobb és tartósabb szájfényt lehet venni. Egyébként a színe csodálatos, ez tény, csak kár, hogy hiába.. :(

Jamila
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

asszembocicsoki

2017. május 13.

Újravevős, ár-érték arányban max pont! Nagyon kényelmes viselni, kellemes illata van és eddig az egyetlen szájfény/rúzs, ami után nem lett borzasztó állapotú az amúgy is mindig cserepesre száradt szám..kimondottan hosszan tartó hidratálást nyújt. :) Egy barackosabb nude színt vettem, gyönyörű árnyalatot kölcsönöz, összetömörülő festékcsíkok nélkül. Nem túl tartós, maximum fél órát bír, de legalább szépen fokozatosan tűnik el. A hidratálás miatt megérdemelné az 5 csillagot, de a tartósság hiánya miatt vonok le egyet.

asszembocicsoki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol