KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 18.

Kategória:   Sminkek szájra
Bőrtípus:   Normál

• Profi ecsettel a tökéletes felvitelért
  • Magasfényű
  • Optikai push-up hatás
  • Nem ragad
  • Enyhén áttetsző színek
  • Ragyogó tükörszerű hatás az optikailag teltebb ajkakért.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

RCC

2018. július 8.

Egy nude rózsaszín árnyalatban vettem meg, nagyon szép a színe, elég pigmentált. Nem vagyok nagyon oda a szájfényekért, de mivel 200 Ft-ért vesztegették gondoltam egy próbát megér. Nagyon jó érzés felkenve, sokáig érezni hogy hidratál, de viszonylag hamar lekopik a szín.
A leírás alapján nem ragad. Na ez nem igaz, a hajam folyamatosan beleragadt. Felkötött hajjal zárt helységben nincs vele gond, de utcán nagyon idegesítő hogy folyamatosan beleragad a hajam a szájfénybe.

RCC
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 8.

lenizsu

2018. július 8.

Megtaláltam az igazán nekem való árnyalatot, amit már régóta kerestem. Ez az összes pozitívum. Ragacsos szájfény jelleg, az applikátorral precízen lehet dolgozni, így könnyű a felvitele. Az első pohár víznél vagy orrtörlésnél viszont már elmászik a termék.

lenizsu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 8.

nusysan

2018. július 1.

200 forintért nem bírtam otthagyni! Két színt hoztam el, egy babásabb rózsaszínt, valamint egy barnásabb nude-ot. Maga a szájfény elég sűrű és ragacsos, amin az ecsetes aplikátor se segít, mert elég sokat vesz fel, de ez a problémám leginkább a rózsaszínnél van, azt le kell kicsit itatnom, hogy ne nézzen ki túl fehéresnek. A barnát imádom. Gyönyörű nyári nude, és egészen tartós, valamint érzem, hogy ápol, nem száraz utána a szám, ha eltűnik. Aki nem szereti a szájfényeket, ezt se fogja, mert talán ez az egyik legragacsosabb, amit próbáltam, de ha egy órája már fennt van, enyhül ez az érzés. :)

nusysan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

Candy21

2018. június 4.

Nekem tetszik elég intenzív a színe két árnyalat is megvan belőle. Sztem a tartóssága is rendben van ahhoz képes, hogy szájfény és olcsó is egy 1ó-át kibír. Kényelmes viselet tényleg nagybbnak látszanak tőle az ajkak az illata is finom.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 4.

albertinablogg

2018. május 15.

Nagyon bejön a színe, 699.,-ért vettem meg, nagyon megérte. Felkenve nagyon szép, természetes és csábos. Top!!!

albertinablogg
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

VivienV

2018. május 14.

Hát "high shine" kb egy percig míg felkened aztán 5 perc múlva már hűlt helye. Sajnos nagyon gagyi, nem tartós, viszont szép a színe.

VivienV
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

Dinadino

2018. április 6.

Nagy kiszerelés. Jó applikátor. Nincs se kellemes se kellemetlen illata. Nem tartós. Ragad. Ára jó. Valamennyire hidratál.
Szájfényszeretőknek lehet nem a legjobb darab.

Dinadino
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 6.

Szájfényszeretőknek lehet nem a legjobb darab.

babszem81

2018. április 5.

Szájfény mániás vagyok. :) Hatalmas pozitívum az ecsetes applikátor! Nude árnyalatban vettem meg. Kissé opálos, krémes, de vizes hatású szájfény. Kicsit ragacsos, felvitelkor sok kerül az ajkakra, aminek a fele eltűnik idővel. Puhító hatású. Nem túl tartós. Szeretem, bár azért vannak jobbak is.

babszem81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 5.

katagali92

2018. március 21.

Kettős érzések vannak bennem a termékkel kapcsolatban, megpróbálom összegezni. Pozitívumok: kellemes viselet mivel hidratálja az ajkakat, csodálatos színelosztás, szép színválaszték, közepes tartósság, kedvező ár. Negatívum: engem zavar az illata, kicsit ragacsos,és az aplikátor ecsettel valamiért nem vagyok megelégedve (kicsit sodorja a terméket). Tehát összességében, meg vagyok vele elégedve, ilyen árért- szerintem -korrekt kis szájfényt kapunk!

katagali92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Timcsi85

2018. február 22.

Igeeen, meg vaaagy. Ápolsz, kellemes vagy az ajkakon, eszméletlen puha lesz tőled az ajkam. Szép színek, fénye is csúcs. Viszont tartósságról itt nem igazán beszélhetünk. Szájfény, nem várható tôle csoda. Én nagyon megszerettem, több árnyalatban is.

Timcsi85
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol