Trend It Up

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. augusztus 25.

Kategória:   Sminkek szájra

Optikailag megnöveli az ajkak méretét, a mentol és a menta frissítő érzetet ad.

SiriusRed

2021. április 20.

Nagyon bevált. Olyan "saját ajkam, csak szebb" típusú hatása van. Kellemes a textúrája, és finoman bizserget. Növeli a vérbőséget az ember ajkaiban, amitől valamennyire teltebbnek látszik és a saját színe is erősebb. Egészen halványan színezett is, de szerintem nem ettől lett kellemesen rózsaszínesebb a szám. Nagyon jó kis termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 20.

Victoriaformosa

2020. december 2.

Csatlakozni tudok az előttem szólókhoz, valóban csodaszer! Kellemesen puhítja az ajkaim, picit bizseregteti és optikailag tényleg dúsít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 2.

Queen16

2020. június 3.

Újvettem már ezt a terméket joy napon, szép kis átlátszó szájfény, feltölti a kiszáradt ráncos részeket, de nem extra dúsitást kell elképzelni csak nagyon minimális, ónmagában is szép, rúzsok fölé is jol alkalmazható egyik legjobb trend it upos termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

babszem81

2020. május 16.

Imádom!! A legjobb szájfény, amit használtam 20év alatt. Önmagában használom, mert kissé fedi a szám színét, pirosas alapban, ami nem tetszik. Látványra dúsít. Be van dagadva a szád? - többek megjegyzése alapján. Szép a színe, szeretem a nude-ot, mondjuk ez inkább kicsit hússzínű. Nekem adja, amit elvárok egy szájfénytől és még puffasztja is a számat. Közepesen tartós, nem ragacsos, jó érzés viselni, mintha táplálná a számat, nem szárít egyáltalán. Már többször újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 16.

Lilla16

2020. január 7.

Nagyon szeretem! Ha csak vékonyan kenem fel simán jöhet még rá rúzs, de magában is szép. Amikor ki van cserepesedve a szám, akkor is nagyon jól működik elsősegélyként, rögtön szépen felpuhítja a száraz részeket és máris mehetek emberek közé is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

Nykol28

2018. november 24.

Nem is vártam tőle semmit lévén vettem már pár ilyen ajakdúsító csodát :D De ez tényleg jó,bizserget és picit dúsít is.
Ami nem tetszik benne az az,hogy nagyon ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

Ami nem tetszik benne az az,hogy nagyon ragad.

Szudi

2018. augusztus 25.

Gyönyörű színe van, nekem tetszik a bizsergető érzés is, és tényleg mintha optikailag növelné az ajkat. Nagyon szép lesz tőle. Tuti újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Nindzsuuu

2018. július 24.

Annyira jó!
Szép dús ajkakat varázsol nekem. Bár ragadós ezért 2x felkenem majd letörlöm ( így duzzasztom az ajkamat) majd miután letöröltem felkenek egy rúzst és a végeredmény ellenállhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

Annyira jó!

szdorci12

2018. január 3.

Tetszik, mindennapokra tökéletes. Egyetlen hibája, hogy szerintem ragadós és ha új réteget akarok felkenni mert az előző már félig-meddig lekopott, akkor furán elkenődik foltot hagyva maga után ezért csak 4*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

viviennoo

2017. december 30.

Áttetsző szájfényt keresgéltem, mikor megláttam az állványon, egyből felkeltette az érdeklődésem. Így nem bírtam otthagyni. Illata kellemes, apró, egyáltalán nem feltűnő csillámokkal, hűsítő érzetet ad és valóban dúsítja az ajkakat. Ami viszont nem igazán tetszik benne, az ecset feje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.