Trend It Up

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2022. március 25.

Kategória:   Sminkek szájra

2021-ben megújult változat!

• Hialuronnal és menta-mentol aromával
  • Hidratáló és volumennövelő hatóanyagokkal
  • Magasfényű és csillogó finish

2 árnyalatban kapható

Tinatinus

2021. december 15.

Imádom! A legjobb a szájfény, amit idáig kipróbáltam. Valóban megnöveli az ajkak méretét, azonnal látható/érezhető hatása van. Teljesen meg vagyok elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 15.

SiriusRed

2021. április 20.

Nagyon bevált. Olyan "saját ajkam, csak szebb" típusú hatása van. Kellemes a textúrája, és finoman bizserget. Növeli a vérbőséget az ember ajkaiban, amitől valamennyire teltebbnek látszik és a saját színe is erősebb. Egészen halványan színezett is, de szerintem nem ettől lett kellemesen rózsaszínesebb a szám. Nagyon jó kis termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 20.

Victoriaformosa

2020. december 2.

Csatlakozni tudok az előttem szólókhoz, valóban csodaszer! Kellemesen puhítja az ajkaim, picit bizseregteti és optikailag tényleg dúsít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 2.

Queen16

2020. június 3.

Újvettem már ezt a terméket joy napon, szép kis átlátszó szájfény, feltölti a kiszáradt ráncos részeket, de nem extra dúsitást kell elképzelni csak nagyon minimális, ónmagában is szép, rúzsok fölé is jol alkalmazható egyik legjobb trend it upos termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

babszem81

2020. május 16.

Imádom!! A legjobb szájfény, amit használtam 20év alatt. Önmagában használom, mert kissé fedi a szám színét, pirosas alapban, ami nem tetszik. Látványra dúsít. Be van dagadva a szád? - többek megjegyzése alapján. Szép a színe, szeretem a nude-ot, mondjuk ez inkább kicsit hússzínű. Nekem adja, amit elvárok egy szájfénytől és még puffasztja is a számat. Közepesen tartós, nem ragacsos, jó érzés viselni, mintha táplálná a számat, nem szárít egyáltalán. Már többször újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 16.

Lilla16

2020. január 7.

Nagyon szeretem! Ha csak vékonyan kenem fel simán jöhet még rá rúzs, de magában is szép. Amikor ki van cserepesedve a szám, akkor is nagyon jól működik elsősegélyként, rögtön szépen felpuhítja a száraz részeket és máris mehetek emberek közé is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

Nykol28

2018. november 24.

Nem is vártam tőle semmit lévén vettem már pár ilyen ajakdúsító csodát :D De ez tényleg jó,bizserget és picit dúsít is.
Ami nem tetszik benne az az,hogy nagyon ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

Ami nem tetszik benne az az,hogy nagyon ragad.

Szudi

2018. augusztus 25.

Gyönyörű színe van, nekem tetszik a bizsergető érzés is, és tényleg mintha optikailag növelné az ajkat. Nagyon szép lesz tőle. Tuti újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Nindzsuuu

2018. július 24.

Annyira jó!
Szép dús ajkakat varázsol nekem. Bár ragadós ezért 2x felkenem majd letörlöm ( így duzzasztom az ajkamat) majd miután letöröltem felkenek egy rúzst és a végeredmény ellenállhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

Annyira jó!

szdorci12

2018. január 3.

Tetszik, mindennapokra tökéletes. Egyetlen hibája, hogy szerintem ragadós és ha új réteget akarok felkenni mert az előző már félig-meddig lekopott, akkor furán elkenődik foltot hagyva maga után ezért csak 4*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.