Trend It Up

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: buzavirag, Módosítva: 2018. július 9.

Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Finoman eltávolítja az elhalt hámsejteket, táplálja és puhává teszi az ajkakat.

5 változatban kapható

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

macooka

2019. október 18.

Nincsenek túl cserepes ajkaim, csak tényleg néhány elhalt hámsejtet kéne leradíroznia, de annyira kicsik a szemcsék, hogy kb esélytelen a dolog. Az íze sem tetszik, borzalmasan mű. Szerencsére kiárusításon vettem, de nem nagyon jön be :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

rocknrose

2019. július 13.

Kiárusításon hármat is vettem belőle és de jól tettem! Én a Maybelline Superstay Matt folyékony ajakrúzsának eltávolítására használom, mivel betonbiztos a cucc ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

Nicu

2019. július 6.

A lilát kaptam ajándékba vásárlás mellé. Finom illata van, ha nem totál cserepesek az ajkaim, akkor leradírozza. Édes íze van. Kellemes használni, főleg matt rúzs használata előtt, de magamtól nem vettem volna meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 6.

nori145

2019. május 25.

Nagyon cserepesek az ajkaim,könnyen kiszárad.Kicsi szemcsék miatt nem annyira jól tudja le radírozni az mint kéne. Akinek nem annyira száraz annak szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 25.

szaboreka0529

2019. április 12.

Nekem ennél egy kicsit erősebb radírozás kell, de ez nem a termék hibája nyilván. Jó kis radirozó amúgy, jó az illata is, könnyű eloszlatni, használni. 400ft-ot fizettem érte, annyit bőőőőven megért. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 12.

encsike96

2019. április 10.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. A szemcsék elég kicsik benne, viszont így is teszi a dolgát. Kevés is elég belőle, úgyhogy sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

ziza27

2019. április 2.

Nagyon apró szemcsék vannak benne, ezért gyengéden radíroz. A cserepes ajkakra ez valószínűleg nem lenne elég. A használat után enyhe zsíros réteg marad a szájon, mintha ajakápolóval lenne bekenve, ez tetszik. Leárazva, 400 Ft-ért vettem, az 1200 Ft-ot azért nem éri meg...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

vkata96

2019. február 26.

A 010-es nude árnyalat van meg, bár ez igazából nem nagyon számít. Szerintem is jó az állaga, és pont jó a szemcsék mérete is. Nagyon jó illata van, és az íze is édeskés :D szépen felpuhítja az ajkaimat. Szép a csomagolása is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

AnnaR

2019. február 22.

Leárazva vettem 400 ft-ért. Kipróbáltam és nagyon tetszett, tényleg sokat segít. Viszont teljes áron nem vettem volna meg, annyit nem ér... Viszont a szemcsék megfelelő méretűek, végre egy radír, ami nem tépi fel az ajkaim. Nekem is a piros van meg, a csomagolása tetszik, a termék állaga is jó, a mennyiségével ezért az árért pedig meg vagyok elégedve

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

lenochka

2019. február 4.

Nekem a piros tetszett meg külsőre a leginkább, nagyon kis cuki a tégelye, picike, mindössze 4 ml van benne. Nekem egy picit túl finom szemcséjű, úgy érzem, hogy nem mindig elég, de alapvetően nem rossz, szeretem használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.