Trend It Up

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. április 18.

Kategória:   Sminkek szájra

Fényes, fémesen csillogó textúra magasfényű polimerekkel és ápoló argánolajjal, kellemes vanília-kókusz-karamell aromával.

4 árnyalatban kapható

Lina1105

2020. szeptember 17.

Ajándékba kaptam a 040-es árnyalatot. Magamtól nem vettem volna meg, mert nem különösebben vagyok oda az ennyire csillivilli rúzsokért, nem is gyakran nyúlok érte.
A szín nem rossz, nagyon enyhén rezes beütésű vörös, irtó sok csillámmal. Önmagában szerintem kevés a fedése, de egy színben passzoló rúzst fel lehet dobni vele.
A tégelyben az enyém is büdös (nem romlott, egyszerűen csak mint amiből kifelejtették az illatanyagot), viszont felkenve ez szerencsére eltűnik.
Mondanám, hogy elhasználom, de egyszerűen nem tudok olyan alkalmat elképzelni, ahová ilyen diszkó gömb stílusú ajkakkal képes lennék megjelenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

Timi0102

2020. június 18.

Csatlakoznék az előttem szólóhoz. Leárazáson vettem, így nem csodálkoznék ha romlott lett volna. Borzalmasan büdös, szinte kibírhatatlan. Próbáltam használgatni, mert egyébként egy nem rossz termékről beszélünk, szépen tud mutatni az ajkakon, de így lehetetlen megbékélni vele. Landolt is a kukában.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 18.

zfruzsi

2019. április 8.

Nem tudom, hogy én fogtam-e ki egy romlott darabot vagy mind ilyen-e, mert egyébként nem volt felbontva, látszott a ragasztáson, hogy érintetlen... de az enyém eszméletlen büdös és ezt szó szerint értem. Sosem volt még előtte ilyennel tapasztalatom, de ettől szó szerint felfordult a gyomrom és hányingerem lett amikor felkentem, így mikor pár perc után is ugyanúgy éreztem a bűzt, inkább lemostam, mintsem hogy hányjak. Nekem emiatt ez totálisan offos, pedig a színe nagyon tetszett volna illetve a hatása, de ennyit semmi nem ér meg nekem... Egyébként az applikátorával sem voltam kibékülve, de azt meg tudtam volna szokni, ha csak annyi a "baj" vele....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

AnnaR

2019. március 1.

Az applikátora nekem fura volt. Ez az első nem matt rúzsom (?) és tetszik. Mikor rendesen megszárad a termék, akkor azért ott marad az a szín, amit elvárok. Ezt is elég vékonyan kenni - ez szerintem amárka sajátossága: rá kell érezni, hogy mennyi az a mennyiség, ahol még tényleg jó érzés, hogy rúzst viselsz. Ajándékba kaptam, de nem tervezek ilyen rúzst venni, bár... Színe tetszett, applikátor jó, a termék állaga-minősége teljesen oké, de valahogy mégse 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

Anheszenamon

2018. augusztus 22.

Nekem is a Coco Bronze 010 árnyalat van meg, de nem tetszik. Maga az állaga, illata és applikátora jó, de a színe magamon nem tetszik. Kézfejre swatcholva nagyon szép volt, de felkenve elég természetellenes rajtam. Nem is használom. Ráadásul nem kényelmes viselet, folyamatosan érzem, hogy van valami a számon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Merengo95

2018. július 9.

Szerintem mind a 4 árnyalat nagyon szép,de végül a Coco Bronze-ra esett a választásom. Nagyon szép metálos visszfényt ad, alig várom,h a legközelebbi ereszd-el-a hajamon alkalmával viselhessem, Ami picit zavar,az az enyhe ragacsosság és szerintem messze nem egy tartós szájfény. De 1399-ért megéri.

JAAA, és ap applikátora valami csoda, hihetetlenül jól lett megformálva, pofon egyszerű vele szépen felkenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.