Trend It Up

Ár:   799 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   1 pár   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2019. március 18.

Kiszerelés:   1 pár
Kategória:   Szépítő eszközök

Ideális kúraszerű kézápoláshoz. 60 C fokig mosható, univerzális méret.

slytherclaw

2019. május 4.

Teljesen használhatatlan. Nekem nagyon kis kezem van, a 12 éves unokatestvéremé nagyobb az enyémnél, de ez a kesztyű még nekem se jó. Az ujjak borzasztóan szűkek, viszont hosszúak, a kézfejre kerülő része cserébe lötyög rajtam. Mire felerőltetem, addigra minden krémet magával visz. Fogalmam sincs, mire fogom használni, mert az eredeti funkciójára teljességgel alkalmatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

szeliger

2019. április 7.

Teljes pénzkidobás. A kesztyű csak egy méretben kapható és nagyon kicsi. A kezem közepes méretű, rendszerint 7-es vagy 7,5-es kesztyűt hordok, ahol nem a számozást követik ott M-es vagy medium méretűt, akár bőrkesztyűről, akár gumikesztyűről van szó. A kesztyű pamutnak hirdeti magát, de nem teljesen az, van benne valamennyi rugalmas szál. Hiába minden, ezt a kesztyűt valami törpe népségre méretezték, az ujjaimra rövid és szűk, nagyon feszülős. Ha bekrémezem a kezemet, felhúzáskor a szorosság miatt minden a kesztyű nyílásánál már letörlődik, van egy olyan félelmem, hogy a körmökre, körömágyra kent ápolók nem maradnak a helyükön. Egy funkciót el tudok képzelni, akik ékszerboltban vagy kristályokkal dolgoznak, olyan helyen, ahol fontos, hogy az ujjlenyomat nem maradjon az eladandó árun, azok esetleg tudják használni, mert a kesztyű külsőre szemrevaló. Kézápoláshoz nekem használhatatlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 7.