Trend It Up

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. augusztus 25.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ultra fényes, holografikus hatású körömlakkok. Vegán.

5 árnyalatban kapható

500 ft- Trend It Up Prisma Tip: 050
Ár: 500 , Eladó: ildi74
Állapot: a leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

pilleriin

2018. november 19.

Gyönyörű és tartós, nagyon csillog, szuper lakk (nekem a kék volt meg).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Gyönyörű és tartós, nagyon csillog, szuper lakk (nekem a kék volt meg).

Pdrea

2018. április 16.

Két réteges, gyorsan szárad... és 800 forint! Mellé tettem a háromezres Dance Legendemet, az sem szebb. Lehetne több árnyalatban is, azt is megvenném :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 16.

Danavi

2018. február 8.

A márka lakkjai tartósságban, kezelhetőségben, színválasztékban felülmúlhatatlanok nálam, egyedül a Prisma lakkokat nem sikerült a szívembe zárnom. Vagyis csodálatosak, de a csilllámoknak köszönhetően egyszerűen a lemoshatatlan kategóriába tartoznak.
Brutálisan tartós, bírja az extra igénybevételt, de a hosszadalmas leszedés miatt, csak 4*-os.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 8.

szevin007

2017. november 4.

A feketét vettem, gyönyörű!! Galaxis feelingje van. 2 réteg kell belőle, gyorsan szárad és nagyon jól kiegészít, feldob bármilyen lakkot. Tetszik!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.