Trend It Up

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Kategória:   Egyéb

Körömlakk szárító spray. Vegán.

bogi19

2019. január 23.

Nekem semmit nem rövidített a szárítási időn és konkrétan elpárolgott az egész. Semmire sem jó, felesleges és teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 23.

zsazsa9

2018. november 3.

Meglepődve olvasom az előttem véleményezőket, hogy mennyire lepontozták a terméket. Nekem abszolút bevált, és tényleg szinte azonnal megszárítja a még ragadós lakkot. A fújókája azonban borzalmas. Nem szép permetet fúj, hanem kb. ráköpi a terméket a kezemre. Ajánlott mosdókagyló felett csinálni a műveletet, mert fentiek okán minden csupa "víz". A kezemről is folyt le, illetve az asztal is nedves lett (bár nagyon hamar elpárolog, de akkor is). Mivel nem könnyű permetről van szó, ezért egy-két fújás nem is elég egy kézre, hiszen nem tudja minden körmömet beteríteni. Szinte ujjanként kell egyet-egyet fújni, és emiatt tényleg nagyon gyorsan fogy sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Tesa

2018. február 23.

Nagyon picit rövidít a száradási időn, de így is előfordult, hogy reggelre párnás volt a körmöm, annak ellenére, hogy fújkálás ellenére is sokat vártam a száradással, meg még lefekvés előtt mosogattam, fürödtem, stb. Ami miatt talán a legrosszabb, hogy néhány lakkozás után már el is fogy, és hát elég drága ahhoz, hogy max 5x használjam, nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

xfxff349

2017. november 15.

Hát ez borzalmas. Ha 2 rétegben viszem fel a lakkot, akkor azzal már nem boldogul, az első réteg meg enélkül is gyorsan megszárad. Nagyon-nagyon minimálisat csökken ugyan a száradási idő, de közel sem annyira, hogy megérje megvenni...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.