Trend It Up

Ár:   €4,95   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   14 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lenochka, Módosítva: 2020. július 22.

Ár:   €4,95
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál

2020. Soft Almonds kollekció része

• Primerként is használható
  • Puha érzés használata után a bőr
  • Kellemes mandula illata van
  • Nem zsíros, könnyed olajos textúrája van, amely gyorsan felszívódik és tökéletes alapot biztosít a sminkeléshez is! Remek a tiszta arc ápolásához is.
  • Az E-vitaminnak, a búzacsíra olajnak és a mandulaolajnak köszönhetően könnyű és puha érzésű lesz a bőr!

AnnaR

2020. október 1.

Sose hittem volna, hogy valaha azt mondom a kombinált bőrömmel, hogy egy olajos primert fogok majd használni a sminkhez. De így történt. Az arcom hidratálására a tisztítós rutin után az Alverde beauty and fruity krémjét használom, a reggeli sminkelésnél pedig átvette a helyét ez az olaj. Nagyon jó, kevés is elég belőle. Tudom,hogy mire elfogy, már nem lehet majd kapni, de az is biztos, hogy ezentúl bátrabban kisérletezem majd a száraz olajok világában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 1.

szofka77

2020. május 25.

Kezfejemen probaltam, jonak tunik ! Kicsit olyan highlighteres ragyogasa van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 25.

Kezfejemen probaltam, jonak tunik ! Kicsit olyan highlighteres ragyogasa van.

kiskacsa480

2020. március 6.

Sosem gondoltam volna, hogy valaha veszek bármilyen olajat az arcomra, de ez a kis üvegcse egyszerűen elcsábított annyira szép! 😊 Smink alá még nem próbáltam mert nagyon ritkán alapozózok, de éjszakára kipróbáltam és lenyűgözött, hogy egy olaj ilyen gyorsan fel tud szívódni. Az illata nagyon kellemes, könnyed. Nem tolakodik, épp, hogy addig érezni amég be nem szívja a bőr. Egy pipettányi mennyiség pont elegendő. A T zónán óvatosan használtam mert zsírosodásra hajlamos vagyok, de végül bársonyos, hidratál bőrt kaptam végeredményben. Minden nap nem, de amikor különlegesebb kényeztetésre vágyom akkor bátran iktatom be az arcápolási rutinomba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

lenochka

2020. február 1.

Szkeptikus voltam abban, hogy valóban szükségem van-e az arcolajra. Kipróbáltam és azóta a reggeli rutinom része lett. Smink előtt ezzel az olajjal kényeztetem a bőröm. Bársonyos és hidratált lesz tőle az arcbőröm.
Nagyszerű termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 1.

Nagyszerű termék!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate