Trend It Up

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: kecskesszuszu17, Módosítva: 2020. július 22.

2020. Soft Almonds kollekció része

A mélyfekete pigmentek minden egyes szempillát befednek és intenzív volument adnak nekik. Mandulaolajjal gondoskodik a teltebb, ápolt pilláktól. Nem csomósodik, nem kenődik el.

kecskesszuszu17

2020. július 13.

A keféje nem lenne rossz, és amúgy nem kenődik valóban, nem is pereg le a szemem alá, de azért erős túlzás, hogy nem csomósodik. Lehet, véletlenül bontottam vettem meg, bár úgy tűnt, nem az, de ilyen sűrű formulával még sosem találkoztam. Szinte már kellemetlen vele kifesteni a pilláimat, és ezért néhány használat után ki is dobtam. Pont amiatt hogy sűrű, összetapasztja a pillákat, bár nem csinál póklábakat, de a pillák végén festékcsomók hajlamosak összegyűlni. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.