Trend It Up

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: kecskesszuszu17, Módosítva: 2020. július 22.

2020. Soft Almonds kollekció része

A mélyfekete pigmentek minden egyes szempillát befednek és intenzív volument adnak nekik. Mandulaolajjal gondoskodik a teltebb, ápolt pilláktól. Nem csomósodik, nem kenődik el.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Rean519

2021. március 16.

nagyon nem vált be, kenődik, nagyon hamar el kezd peregni, nem tartós.350 Ft-ért vettem így annyira nem is vártam tőle sokat, de biztos nem veszem újra. Azért kap 2 csillagot, mert olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 16.

tamara428

2021. január 28.

Az egyik kedvenc spirálom lett. Igazán hosszú pillákat nem tudok vele csinálni, de nagyon szépen dúsít és gyönyörű mély fekete. Nem állnak tőle össze a szempilláim, szépen szétválasztja őket. Az ápoló tulajdonságból semmit nem vettem észre, de annyira tetszenek a pilláim, hogy az nem is érdekel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

kecskesszuszu17

2020. július 13.

A keféje nem lenne rossz, és amúgy nem kenődik valóban, nem is pereg le a szemem alá, de azért erős túlzás, hogy nem csomósodik. Lehet, véletlenül bontottam vettem meg, bár úgy tűnt, nem az, de ilyen sűrű formulával még sosem találkoztam. Szinte már kellemetlen vele kifesteni a pilláimat, és ezért néhány használat után ki is dobtam. Pont amiatt hogy sűrű, összetapasztja a pillákat, bár nem csinál póklábakat, de a pillák végén festékcsomók hajlamosak összegyűlni. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.