Trend It Up

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. április 18.

Tartós, csillogó mono szemhéjfesték, fényvisszaverő glitterekkel.

3 színben kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

msvelvet

2019. február 5.

A rose gold árnyalatot vettem meg először akciósan, nagyon szépen pigmentált, alappal tartós is nagy kedvencem lett. Ezen felbuzdulva megvettem a zöldet is, de annak az állaga valahogy másabb, nem bejövős, ezért levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 5.

Dorottya92

2018. szeptember 30.

Akciósan tudtam megvenni a sötétkék színt, ami tényleg nagyon szép, de valóban elég nehéz felvinni, a csillámok mindenfelé hullanak. Ettől függetlenül jó minőségű és tartós, de csak alkalmanként használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Catn0va

2018. május 23.

A 040-es, és 050-es színek vannak meg, türkizes, és mélyebb kék az árnyalatuk. A kéket nagyon megszerettem. Applikátorral könnyen el tudtam dolgozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

Nutellabella

2018. május 16.

A zöld van meg, a vörös hajamhoz vettem, de csalódás. Eddig még nem tudtam szépen eldolgozni, furcsán morzsálódik, tele van nagy csillámokkal. Kár, mert a színe gyönyörű, és nem is olcsó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.