Trend It Up

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2019. augusztus 4.

Kategória:   Sminkek szájra

2019-es nyári limitált kiadás

Ajakdúsító balzsam aranycsillámokkal. Volulip™ és a Hyaluronic Filling Spheres összetevőkkel a dúsabbnak tűnő ajkakért. Az ajak pH-értékéhez kifejlesztve, intenzívebbé teszi az ajkak természetes árnyalatát

Makk Zsuzsó

2019. július 23.

Imádom, fel is vásároltam hármat. Nekem nagyon tetszik ez az üde, friss, természetes málnaszín, amivé az ajkaimon válik. Jó nagy adag, kicsit bumszli, az ajakápoló hatása átlagos, de nem is ez a lényeg itt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 23.

skin

2019. július 5.

Megvettem 200. szájfénynek mert nem tudtam ellenállni neki. Kellemes ,tényleg nagyon jól ápolja az ajkakat. Ami nem tetszik benne az,hogy a kézre felkenve teljesen más színt mutatott amolyan barackos rezet pici csillámokkal. A számom pedig inkább világos rózsaszín. Pedig jó kis termék ,könnyű használni tükör nélkül is ,de csak optikai dúsító!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 5.

Detti90

2019. június 20.

Kedvelem nyáron a csillogós szájkencéket, ezért is akadt meg rajta a szemem. Hogy megváltozik a színe, azt csak később vettem észre. Alapvetően nem szeretem a halvány rózsaszínt, de ez ilyen "egynek elmegy" kategória. Az ajakdúsítást egyáltalán nem éreztem, viszont pozitív, hogy kellemes érzés viselni a számon és meglehetősen tartós. Miután lejött a fénye, teljesen beivódott a számba a szín, és gyakorlatilag matt rózsaszín a szám egész nap, ha ezzel kenem. Nyárra jó lesz :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 20.

Nutellabella

2019. június 15.

Egyelőre csak próbálom. Egyetértek az előttem szólóval abban, hogy érződik az ajkakon, de nem zavaró. Nekem tetszik a színe, olyan... khm... "épp most gyűrtem össze a lepedőt" rózsaszín 😉. A fénye is szép, olyan kis egynyári ajakbalzsam ez. Bejövős! Viszont túlárazott, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 15.

csaktimi

2019. június 15.

Nagyon megtetszett a csomagolas meg a szine is, nagyon szep barackos...a tegelyben! Sajnalom hogy ezt irom de nem ertem ezt a r*bancos pink maniat. undoritó a számon, annyira nem ilyennek képzeltem el. Amugy a kiszereles jo sokaig eleg lesz ha kepes leszek ujra felkenni...megint egy kozmetikum amit csak a kulseje miatt dobtam a kosarba. nekem 1200ert penzkidobas. Ja es persze ezt a dusito dolgot se ertem sajnos, semmi ilyesmi hatast nem vettem eszre.

Ui. A termekkel magaval nincs bajom de aki vasarlas elott all annak ajanlom hogy probalja ki a szajan, (ne a kezen!) mert eleg csaloka termek, persze aki szereti ezt az eros rozsaszint annak biztos szuper lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 15.

szeliger

2019. június 12.

Szerethető cucc rohanós hétköznapokra. Az ajakápoló kókuszos-vaníliás illatú, az íze kicsit fura, műanyagos, de meg lehet szokni. A kezem bőrén szép bronzos árnyalatúvá változott, ezért is vettem meg. Az ajkakon teljesen más lesz, inkább málnás-rózsás, a finish szép fénylő, csillogó, teljesen nyárias. A leírásban említett arany csillámok nem feltűnőek, az egész ajakápoló szépen illeszkedik az arcom bőrének árnyalatához. A kis bumszli kialakítás már sugallja, hogy nincs itt szükség precíz felvitelre, megkenegeti vele az ember az ajkakat és kész. Tükör nélkül, ahányszor csak akarja, cserébe nem kell a kontúr miatt aggódni, a kicsit ráncosabb ajkakon is jól viseli magát. Határozottan érezni, hogy van valami az ajkak bőrén, ugyanakkor nem kellemetlen, nem fullasztó. Természetesen nem tartós, bele is kalkulálták, öt gramm jódarabig elég lesz.
Azt még ellenőriznem kell, hogy a kánikulát maga az ajakápoló mennyire bírja, mert úgy lenne értelme, hogy magammal viszem, nem lenne szerencsés, ha harminc fok fölött szétolvadna az egész. Szóval még jön a vélemény frissítés, egyelőre négy csillag, ez egy jó termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 12.