Trend It Up

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 31.

Kiszerelés:   2,4 g

Limitált kiadás

Szemöldök paletta, porral és wax-szal, illetve egy highlighterrel.
2 változatban kapható

RCC

2018. február 26.

010-es árnyalat van meg, a por nagyon jó benne, tartós és használatkor nem porol, de sajnos nekem kicsit sötét. A highlighter tetszik benne, nincs csillámokkal telepakolva, időnként használom a szemöldökcsontra. A wax nem jött be, furán összetapasztja a szálakat ha meg átfésülöm hogy kicsit jobban álljon az egész le is jön. Plusz túl közel van a highlighter hozzá, hiába nem porol alapvetően valahogy mégis belekerül a por. Az ecset nekem használhatatlan hozzá, sehogy se áll kézre, túl pici.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Andzsella

2018. február 11.

010-es árnyalat van meg. Simán beszerezhető egy dm-ben, ahogy a leírásban látjátok. Nagyon szépen lehet dolgozni a kitöltő színnel, nekem a wax is bejött és a highlighter is tetszett, drogériáshoz képest tartós és szép szemöldököm lett. Eddig a legjobb drogériás szemöldök termékem. Érdemes hozzá beszerezni szemöldökfésűt. Drogériásként 5, viszont az ardelles szemöldök formázómat még mindig jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

Alysse

2018. január 4.

A 020-as van meg, ami kicsit sötétebb, mint ami a képen van, illetve a highlighter hozzá rózsaszín. Jópofa kis termék, könnyen elfér kis helyen, van hozzá egy praktikus kis ecset is (sajnos nem kétfejű). A por elég jó, szépen lehet vele dolgozni, a wax-szal viszont nem nagyon vagyok megelégedve. A highlighter meg nem értem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 4.