Trend It Up

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. november 14.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Limitált kiadás

Magasfényű, elegáns őszi árnyalatú körömlakkok.

4 árnyalatban kapható

*Keresem* Trend It Up Terra Attitude Körömlakk
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: megegyezés szerint:), Helyszín: mindegy:), fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

SVivi

2018. március 26.

A képen szereplő zöldes árnyalat van meg belőle, félve vettem meg, de eddig ez a legjobb Trend it up lakkom. Tartósabb a többinél, szépen fed és imádom ezt a "katonás" színt is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

HontiAgi

2017. december 20.

Impulzusvásárlás volt, belezúgtam a 010-es világos nude árnyalatba. Minőségre ugyanazt hozza, mint a N1 szériából beszerzett lakkom, jól fed (hiába világos szín, két réteg pont elég), egész szépen terül, és ennek az ecsete is kicsit nagyobb, így nekem jobban kézre is esik. Az egyetlen aprócseprő problémám, hogy az üvegen át nem tűnt fel, hogy csillámos lenne, pedig nagyon nagyon apró ezüstös csillámpor van benne, ami alapból a körmön sem túl feltűnő, aki szereti az ilyesmit annak határozottan tetszhet is, de én kifejezetten totál natúr krém finishre számítottam, szóval kicsit húztam rá a számat. Emiatt az apróság miatt neki csak 4*-ot előlegezek meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.