Trend It Up

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   0,3 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. március 1.

Kiszerelés:   0,3 g
Kategória:   Sminkek szájra

Limitált kiadás

Ultra finom vékonyságú ajakkontúr ceruza, mely tökéletes a kollekció ajakrúzsaihoz.

4 árnyalatban kapható

rtteszvesz

2018. november 20.

Akció keretén belül vettem 99Ft-ért. A színe tetszik, elég jól bírta is. De párhasználat (kb8-10) után el is fogyott, még jó, hogy nem teljes áron vettem. Ennyiért ok, de drágábban túl gyorsan fogyna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 20.

dreammiyss

2018. augusztus 22.

Két árnyalatot vásároltam belőle egy akció keretén belül. 3 lej volt darabja (kb. 200 Ft). Szerintem ez a termék eléggé gagyi. Nem értem miért vannak benne csillámok, emellett hogy miért ennyire zsíros hatású, hiszen így két perc alatt lekopik. Egy másik trend it up termékkel, vagyis rúzzsal párosítva egy reggelit sem bírtak ki. Emellett az első használatkor kitört belőle…

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Dea

2018. június 13.

Update: Sajnos letört, leesett, így ki kellett dobnom :( Ezért nem szeretem ezeket a csavarós, műanyag szájceruzákat, nem is vennék többet ilyet :S

Elég krémes, jól lehet használni, bár nem venném újra,ha kapható is lenne, akkor sem,mert a színe nem illik hozzám .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Andzsella

2018. február 11.

Kellően krémes, nem törik, a rimmeles enyhén szürkés barna rúzsomhoz megfelelően passzol, magában is jó lenne csak kicsit túl szürke hétköznapi viseletre :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.