Trend It Up

Ár:   899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. november 15.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Matt védőréteget képez a körmökön, mely megakadályozza a körömlakk idő előtti letöredezését.

• fedőlakk - lezárja a lakkréteget
  • matt finish
  • elég egy rétegben felvinni
  • a tartósan szép, lakkozott körmökért

Kittyki

2019. június 17.

Szépen mattít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

Szépen mattít.

Lina14

2019. március 23.

egynek elmegy, de a lovely lakkja még mindig jobb. mivl hosszú maga az ecset rengeteg anyag kerül bele amikor kihűzom a tégelyből, és ezért már többször csöpögött ide-oda. nagyon lassan szárad, néha órák múlva is meglátszik rajta az ütésnyom, ami nekem fura. a matt hatása nem olyan nagyon matt és eg ynap után elkezd fényesedni
mentőövnek nem vészes ha az embernek nagyon kell matt s csak az van a dmben, de nem veszem újra

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

javi

2019. január 28.

Sajnos 100% matt az én körmeimen csak az első nap volt, utána fokozatosan elkezdett fényesedni, először csak a körmeim végén utána a harmadik napon már az egészen. A lakkot jól megtartja, ezért a harmadik nap szoktam rá még egy réteget tenni, így kibírja addig, ameddig fent szoktam hagyni a lakkokat (5-6 nap). Amúgy nagyon jó tapintása van a körmökön amikor matt 😀 sima fedőlakként nagyon jó, de én kicsit többet vártam a fénytelen hatással kapcsolatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

lavandaire

2018. december 2.

Tökéletesen mattit! Én egy egyszerű budget körömlakkra vittem rá, pillanatok alatt megszáradt és tökéletes matt fedése van. Az adventi kalendáriumban kaptam, fogalmam sincs, hogy lehet-e drabra venni de mindenképpen ajánlom! Olcsó és nagyon sok van benne :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 2.