Trend It Up

Ár:   700 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: tric, Módosítva: 2017. szeptember 4.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ezzel a fedőlakkal az UV Powergel körömlakkok tökéletesen matt hatásúak lesznek, akár 7 napig.

ficeglobog

2022. július 3.

Leárazásnál vettem. SZeretem a matt körmöket. valahogy elvarázsolnak. Vagy legyen extra fényes, csillogó, krómporral, sellőporral, vagy matt. Igen, a végletek. :) Azonban ezért nem veszek meg ezer színű matt lakkot, sokkal inkább egy matt fedőlakkot. Szerencsére elolvastam használat előtt a véleményeket, így nagyon vékony rétegben vittem fel, ami pillanatok alatt mattra száradt. 2-3 napig simán bírta. Akkor egy gyors újra kenés, és ismét mattak a körmeim. Lehet hogy van ennél jobb is, de én még nem próbáltam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. július 3.

AnnaR

2022. május 28.

A legcsillogósabb, legfényesebb lakkot is lemattítja, ami azért ezen az áron nagyon szép teljesítmény. Nem tökéletes, mert azért hajlamos a kifényesedésre, de csak a köröm végein. Én sokat dolgozok gép előtt ülve, ahogy gépelek, úgy gyengül a lakk is. Mivel így is napokig jó a lakk (hátimunka mellett is), ezért megadom neki az 5 csillagot. Jó kis fedőlakk, elérhető áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 28.

poszike22

2022. január 6.

Matt fedőlakk, hosszabbítja az alatta lévő körömlakk "életét", nagyon tartós és megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 6.

dorinaben

2021. június 23.

Én úgy használtam, hogy előtte egy sima fedőlakkot felvittem, hogy egyenletes legyen a felület, majd arra következett. Vékony réteg kell, különben sosem szárad meg és csomós lesz. Nekem nagyon nagyon hamar elmúlt sajnos a matt finish.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 23.

MNina

2021. június 16.

Nagyon jól mattít. Elsőre nekem is egy két körmöm csillogó maradt tőle, de rájöttem, hogy annyira gyorsan szárad, hogy ha vastagabb rétegben keni fel az ember, az alsó réteg valahogy csillogást okoz mert nincs ideje teljesen megszáradni. Javaslom mindenkinek, hogy nagyon vékony rétegben, gyorsan kenje fel és azonnal matt lesz tőle a köröm!! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 16.

luucuss

2021. január 8.

Nekem az összes körmöm matt lett tőle nincs az a probléma amit páran írtak. Szép matt lesz bármilyen fényes lakk. Gyorsan szárad kb 10perc alatt teljesen száraz lesz. Arra kell figyelni, hogy teljesen száraz körömre kell felvinni. Tartóságáról még nem tudok nyilatkozni. De nekem szerelem ezek a matt körmök, gyönyörű lesz tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 8.

llucia

2020. május 11.

Nem egyenletes a hatás. Egy kézen egy időben lakkozva az első köröm matt lett tőle az utolsó csillog. Gyorsan szárad, de olyan szedett-vedett így a kinézete a manikűrnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 11.

Sunshinegirl

2020. február 28.

Nekem működik!! Tökéletesen matt lett tőle a színes lakk,pont olyan,amilyet szerettem volna😊😀
A tartósságról majd még írok!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 28.

A tartósságról majd még írok!

Timo

2019. június 18.

hát most elbizonytalanodtam.Itt mindenki dicséri hogy milyen szép matt lesz az Övé.Hát az enyém nem...Csillog,mintha fényes lenne.Eddig 3x használtam.az első alkalommal még frissen festett körömre vittem fel,jó vastagon.csillogott,nehezen száradt,és 2 nap után már pergett le a színnel együtt.Második alkalommal már vékonyan kentem,de 2 rétegben,a rétegek között hagytam kötni.A színt pár percig hagytam száradni.Az eredmény ugyanaz mint az elsőnél.A harmadik alakommal már 15percet száradt a szín,a fedőt pedig vékonyan,1rétegben vittem fel.Na és milyen?Hát persze hogy csillog.Az az egy körmöm lesz mindig matt,amelyiket először lekenem.A második köröm már félfényes,a többi mind csillog.Utálom benne azt is hogy baromi hamar köt,sietni kell vele hogy ne egy okádás legyen.Ellenben a felszín alatt meg olyan nehezen szárad,hogy még 1 óra múlva puha,ha valamibe rosszul nyúlok,már le is szántottam a teljes lakkot.Alatta ugyanúgy trend it up soft matte körömlakk van.Nem tudom hogy más márkával hogyan dolgozna együtt,mert nekem most csak ez az egy színem van.Egyenlőre csalódás.Még egy esélyt kap tőlem,többet nem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 18.

AdriennBernadett

2019. január 11.

Nehezen szárad de elég tartós. Tökéletes matt hatást biztosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Nehezen szárad de elég tartós. Tökéletes matt hatást biztosít.