Trend It Up

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2018. december 29.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Króm hatású körömlakk finom csillogó részecskékkel. Vegán.

6 színben kapható

Ár: 600 ft/db , Eladó: Ziiman
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétellel
Trend It Up Wonder Glaze Körömlakk 020
Ár: 500 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés banki utalással, vagy készpénz, igény szerint postázom, de személyes átvétel is lehetséges

Lina14

2019. április 20.

nekem a 010 es van meg. nem fed valami sokat, így inkább egy arany csillogású topper pici barack alaphanggal. lehet építeni is, de az legalább 4 réteget kíván, mire teljes fedést lehet vele elérni. amúgy gyorsan szárad.
update: megvettem a 020as, rosegoldos árnyalatot is, az már sokkal jobban tetszett. 2 réteges, igazi csillogó metál lakk. szintén gyorsan szárad szerencsére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 20.

nicolettsmith

2019. március 28.

Egyelore nalam otos! Gyonyoru szine van a 040-es arnyalatnak. Konnyen felviheto,ket reteg tokeletesen fed es az ecsete is nagyszeruen van vagva. Tartossaga atlagos 3-5 nap, attol fuggoen mennyit mosogatok vagy takaritok otthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

Thumpa84

2019. március 20.

Szuper színek, de sajnos nagyon gyenge minőség. Alappal és fedőlakkal is max két napig bírja a körömön. Szerencse, hogy akciósan vettem, így nem bosszankodom nagyon miatta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

vkata96

2018. december 31.

A 030-as színt vettem meg, ami egy gyönyörű rose-goldos, barackos szín. A fedése nem az igazi, néhol két rétegben is átlátszik, de ha vastagon kenem akkor szép lesz. Egyébként nagyon gyorsan szárad, és fedőlakkal kibír 5-6 napot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.