Trend It Up

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   13,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: googles, Módosítva: 2019. augusztus 19.

Kiszerelés:   13,5 ml

Lágyan csillogó highlighter cseppek 2 árnyalatban. Bázisként, vagy highlighterként is használható az arc egyes területeinek kimelésére.

Vegán

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Kinga23

2019. szeptember 23.

Highlighternek túl csillámos de test csillámnak (vállakra,dekoltázsra) nagyon szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Alsace

2019. július 24.

A világosabb árnyalat van meg, imádom, csodálatosan csillog, nagyon megérte az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

lily323

2019. április 10.

Nekem ez az első highlighterem, csak ajánlani tudom! Nem is értem miért ilyen kevés vélemény van rá... miközben nagyon jó!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 10.

Lina14

2019. március 23.

telített és szépen csillog az igaz, viszont tiszta csillám én így annyira nem tudok sokat használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

Mosizso

2019. március 3.

Ez az eddigi kedvenc high litherem, az eddigiek catrice, bonjour, essence alig látszottak..ráadásul egy bizonyos szögből hiába kentem fel szépen halványan átmenetesen...egy fehér csíknak látszottak. Ez fantasztikus csillog is, amennyire kell. Bevállalósoknak hétköznapokra is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 3.

googles

2019. február 15.

Jo minosegu es kivalo ar-ertek aranyu, csillogo cucc jatszani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 15.

Jo minosegu es kivalo ar-ertek aranyu, csillogo cucc jatszani.