Tropic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dnóra99, Módosítva: 2014. április 2.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Ez az alkoholmentes vitamin arctonik tele van bőrbarát vitaminokkal és antioxidánsokkal, melyek méregtelenítenek illetve pórusösszehúzó és bőrtónus javító tulajdonságaik vannak:

• Az aloe vera frissíti és megnyugtatja a bőrt.
  • A vitaminok (A,E és C) a bőr egészségéért felelnek.
  • Az uborka és kamilla csökkenti a bőrpírt és nyugtatja a bőrt.

Különleges formulájának köszönhetően megfelelő ph értéket biztosít a bőrnek és hidratálja azt, hogy az természetesen ragyogó és puha legyen.

Minden bőrtípusra ajánlott.

erika0325

2015. május 9.

A lemosóval együtt vettem meg, és nagyon jól kiegészíti az imádott lemosómat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 9.

A lemosóval együtt vettem meg, és nagyon jól kiegészíti az imádott lemosómat.

dnóra99

2014. március 21.

Finom illatú, hidratáló, pórusösszehúzó hatásai miatt kedvelem.
Nyáron leegéskor hálás termék, hiszen Aloe Vera, uborka és kamilla összetevőinek köszönhetően remekül nyugtatja a bőrt. A termék alkohol-mentes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 21.

Finom illatú, hidratáló, pórusösszehúzó hatásai miatt kedvelem.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

A keserűnarancs virágának párlata. A cosmeticanalysis besorolása szerint frissítő, tonizáló hatású összetevő, ezen kívül szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják még a kozmetikumokban.