Tropic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tropic, Módosítva: 2014. június 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ez a maszk a bőrrel érintkezésbe lépve fejti ki melegítő hatását. A hő hatására a pórusok kitágulnak, ezáltal az ásványi anyagok mélyen a bőrfelszín alatt fejtik ki jótékony hatásukat. A bőr így hosszú ideig ápolt és hidratált lesz.

Normál, érzékeny és száraz bőrre ajánlott.

erika0325

2015. október 29.

Már egy ideje használom. Nem is értem eddig miért nem írtam véleményt:-) Szerintem nagyon jó maszk, az arcom pihe puha, tapintásra bársonyos, és üde lesz a használata után. Igyekszem hetente egyszer feltenni, mert látványos eredményt produkál. Én úgy használom, hogy előtte AHA vagy enzimes peeling, esetleg más hámlasztó pakolás és végül ezzel a maszkkal zárom az otthoni mini kezelésemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 29.

Antioxidánsok: Vaccinium Vitis-Idaea Seed Oil, Tocopherol

Vörösáfonya magjából kivonta olaj, mely a CosIng hivatalos funkcióbesorolása alapján bőrkondícionáló, bőrvédő, antioxidáns és bőrpuhító (emolliens) összetevő. Egy az összetevőt áruló cég szerint a vörösáfonya olajnak anti-aging, hidratáló, gyulladáscsökkentő és szövet regeneráló hatása is van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!