TruSkin

Ár:   $20 és $36   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml és 60 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2019. április 15.

Ár:   $20 és $36
Kiszerelés:   30 ml és 60 ml
Kategória:   Szérumok, Kezelések

C-vitaminos szérum 72%-ban organikus összetevőkkel.

timike007

2019. augusztus 23.

Csatlakozom az előttem szólóhoz,én is a KM cikk alapján találtam rá.Beszerzése nem könnyü,én az Ebayon keresztül rendeltem,kb.2/3 hét alatt jött meg.Épp a felénél tartok,újra rendelek belőle,a termékcsalád többi tagját is kipróbálom.
Állaga:sűrű,de nem olajos,vizes bázisúnak hat.Jól kenhető.Minden reggel használom,ilyenkor nyáron csak fényvédő kell rá.Nekem is szinte eltüntettte a pattijaimat,ha este is kenem,reggelre visszahúzódnak.A pigmentfoltjaim az arcomon sokat javultak,alug látszanak már.Karomra,dekoltázsra is kenem,tegnap vettem észre,kissebbek lettek.
Jól hidratál,úgy tűnik használ is,pedig sok C-vitaminos terméket kipróbáltam már,de ez látványos javulást hozott (vagy csak most "érett be" a c-vitamin kúra?)Mindenesetre újravevős,ha vki tud gyorsabb rendelési megoldást,kérem írja meg! Köszi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Dius731

2019. május 10.

Én a krémmániás cikk miatt találtam erre a szérumra, és mivel bő másfél éve küzdök elég erősen gyulladt, aknés bőrömmel ( fogamzásgátló abbahagyása miatt) úgy gondoltam, hogy nincs veszíteni valóm. Egyből berendeltem a nagyobb kiszerelést, kb. 16ezer Ft volt. Az első pár napban nem láttam változást, aztán kb. az 5. naptól feltűnt, hogy nem jönnek elő újabb gyullad csúnyaságok. Ez még nem győzött meg teljesen, hiszen vannak jobb időszakok, de mostmár kicsit több, mint 1 hónapja használom és teljesen szép lett az arcom és én ezt maximálisan ennek a szernek köszönhetem. Mindent próbáltam már, natur kozmetikumokat, drága gyógyszertári kencéket, bőrgyógyász által felírt nagyon erős krémeket, de egyik roszabb volt a bőrömnek,mint a másik.a hegeket is elkezdte halványítani, úgyhogy részemről egyenlőre csodaszer, köszi KM, hogy felhívtátok rá a figyelmemet! Én pattanásos bőrre nagyon merem ajánlani( persze csak, ha valaki nem allergiás rá, mert sajnos sok olyan visszajelzés is volt)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

MSM

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A gerániumolaj a muskátli illóolaja. Zöldes színű, rózsaolajhoz hasonló illatú. Frissít, élénkít, gombaölő és antiszeptikus hatású, valamint egyensúlyban tartja a bőr faggyútermelését.