Tulasi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2013. április 26.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Minden bőrtípusra.

Kiszerelés: 100g

sweetyou

2019. október 24.

Elég kemény szappan, és nekem nem habzik eléggé, valamint az illata sem volt. Jobban szeretem a krémesebb szappanokat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 24.

Bellita

2019. január 28.

Váltogatni szoktam e között, és a teafás szappanjuk között ,nekem eddig bevált, nem szárítja a bőröm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

telelle

2016. január 30.

Az illatát imádom, de mint szappan nem tudom hova tenni, tulajdonképpen semmi különleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 30.

csalogany18

2014. február 4.

Nagyon kellemes illata, állaga van, megéri az árát, sokáig kitart. A bőrt nem szárítja, így mindennapi fürdéshez is használom.:) 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

nussz

2013. május 4.

Ez az első natúr szappanom. Ennyi pénzt bőven megér. Nem szárítja a bőröm, szépek az összetevői, viszont sajnos vizesen nem érezni az illatát, de feltételezem ez a többi szappannál is hasonlóan van. Biztos, hogy a többi Tulasi szappant is ki fogom próbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 4.

Babooca

2013. április 18.

Jó illatú és nagyon felüdítő vele a fürdés. Külön öröm, h ennyire szépek az összetevői és hogy nincsenek benne felesleges színezékek. Hasonlóan a többi Tulasi aromaterápiás szappanhoz, ez is a kedvenceim között van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 18.