Tulasi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vazolt, Módosítva: 2011. augusztus 4.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz

rebus1986

2019. március 7.

Nagyon kemény a szappan, nem kézműves szerintem. Olyan, mint egy kis tégla...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Nagyon kemény a szappan, nem kézműves szerintem. Olyan, mint egy kis tégla...

annabanana

2018. szeptember 3.

Finom az illatuk, és tovább is tartanak, mint a drogériás 150 Ft-os szappanok. A pálmaolaj miatt nálam -1*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Moony

2018. március 7.

Nagyon szeretek kádfürdőzni vele/velük. Illatuk isteni, teljesen ellazít, és a növénydarabkák miatt bőrradírnak sem utolsó. Nem szárít, puha utána a bőröm. Mindig van otthon valamelyik :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

Guille

2017. november 8.

Jó illatok, jó minőség, jó árban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 8.

Jó illatok, jó minőség, jó árban.

szakszil

2015. június 3.

nagyon jó frissítő, ésa kiméletesen tisztitja a bőrt ,nem szárit:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 3.

nagyon jó frissítő, ésa kiméletesen tisztitja a bőrt ,nem szárit:)

Babooca

2013. június 27.

2013.03.31.
Erősen citromos illata van, a darabkák jól dörzsölnek. Sajnos viszketéssel reagálok minden citromos szappanra, olajra, testápolóra, de a családnak bevált, a szúnyogokat is távol tartja.

2013.06.27.
Update: Végül odaajándékoztam a barátomnak, nemrég fogyott el Neki napi használattal. Nagyon szerette, szép puha és selymes lett tőle a bőre, öröm simogatni, mikor használja. :) Arcmosásra és teljes testre is bevált Neki, a nem hormonális eredetű pattanásokat szépen visszaszorította. Kevesebb szőrtüszőgyulladása volt a használata során. Azóta már ajándékoztam Neki 2 Alterra szappant, de szeretne ehhez is visszatérni. Így a kezdeti 4 csillag Miatta most 5-re módosul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

2013.03.31.

2013.06.27.

Alafaya

2013. június 8.

A párom kedvenc szappanja, szinte mindig ilyet kell vennünk neki. Finom, frissítő, jó minőségű szappan. Kicsit durva, de a férfiakat ez úgy tűnik nem bántja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 8.

hornyakadri83

2012. augusztus 2.

Mi a férjemmel sokáig használtuk ezeket a szappanokat, nekem a gerániumos volt a kedvencem az illata miatt. Kicsit szárított de közel nem annyira mint mondjuk a baba szappan. Amúgy is durva száraz bőröm van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 2.

Judyt

2012. július 22.

Én nagyon szeretem! Három napja használom még csak, de az ekcémás kezem egyáltalán nem bántotta, sőt!Az illata nagyon finom!! Bár én nem érzem sokáig fürdés után. Az meg igaz, hogy kicsit durva a szárított növények miatt de én külön élvezem, hogy leradírozza a bőröm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 22.

annamarialado

2012. február 28.

Nekem a kokuszos van meg egy jo ideje ezzel tusolok nem szarit engem,,jok ezek a tulasik igaz az durva lehet amiben gyogynoveny van belepreselve

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 28.

Citromfű olaj, mely hatásos szúnyogriasztó szer. A benne lévő illatanyagok (citral és limonene) potenciális bőrirritálók.