Tulasi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vazolt, Módosítva: 2011. augusztus 4.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

p_leedy

2023. január 10.

Tényleg nagyon kemény ez a szappan, azonban tisztítani jól tisztít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. január 10.

Tényleg nagyon kemény ez a szappan, azonban tisztítani jól tisztít.

Pumi

2020. május 27.

Tulasi szerintem a okobaratok, terhes nok, tudatosak markaja elsosorban. Ha ovod a termeszetet tokeletes valasztas, en szeretem oket. Ne varjon senki professzionalis minoseget.Persze ,hogy nem az. Osszetevoiben letisztult, minimalista , egeszsseges (!!!),szereny csomagolas, nem kinozzak az allatokat. Nincs benne karos anyag, tisztalkodni boven eleg. A kevesebb neha tobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 27.

rebus1986

2019. március 7.

Nagyon kemény a szappan, nem kézműves szerintem. Olyan, mint egy kis tégla...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

Nagyon kemény a szappan, nem kézműves szerintem. Olyan, mint egy kis tégla...

annabanana

2018. szeptember 3.

Finom az illatuk, és tovább is tartanak, mint a drogériás 150 Ft-os szappanok. A pálmaolaj miatt nálam -1*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Moony

2018. március 7.

Nagyon szeretek kádfürdőzni vele/velük. Illatuk isteni, teljesen ellazít, és a növénydarabkák miatt bőrradírnak sem utolsó. Nem szárít, puha utána a bőröm. Mindig van otthon valamelyik :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

Guille

2017. november 8.

Jó illatok, jó minőség, jó árban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 8.

Jó illatok, jó minőség, jó árban.

szakszil

2015. június 3.

nagyon jó frissítő, ésa kiméletesen tisztitja a bőrt ,nem szárit:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 3.

nagyon jó frissítő, ésa kiméletesen tisztitja a bőrt ,nem szárit:)

Babooca

2013. június 27.

2013.03.31.
Erősen citromos illata van, a darabkák jól dörzsölnek. Sajnos viszketéssel reagálok minden citromos szappanra, olajra, testápolóra, de a családnak bevált, a szúnyogokat is távol tartja.

2013.06.27.
Update: Végül odaajándékoztam a barátomnak, nemrég fogyott el Neki napi használattal. Nagyon szerette, szép puha és selymes lett tőle a bőre, öröm simogatni, mikor használja. :) Arcmosásra és teljes testre is bevált Neki, a nem hormonális eredetű pattanásokat szépen visszaszorította. Kevesebb szőrtüszőgyulladása volt a használata során. Azóta már ajándékoztam Neki 2 Alterra szappant, de szeretne ehhez is visszatérni. Így a kezdeti 4 csillag Miatta most 5-re módosul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

2013.03.31.

2013.06.27.

Alafaya

2013. június 8.

A párom kedvenc szappanja, szinte mindig ilyet kell vennünk neki. Finom, frissítő, jó minőségű szappan. Kicsit durva, de a férfiakat ez úgy tűnik nem bántja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 8.

hornyakadri83

2012. augusztus 2.

Mi a férjemmel sokáig használtuk ezeket a szappanokat, nekem a gerániumos volt a kedvencem az illata miatt. Kicsit szárított de közel nem annyira mint mondjuk a baba szappan. Amúgy is durva száraz bőröm van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 2.

Citromfű olaj, mely hatásos szúnyogriasztó szer. A benne lévő illatanyagok (citral és limonene) potenciális bőrirritálók.