Tulasi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vikcike, Módosítva: 2012. szeptember 3.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szappanok

Geránium illóolaj tartalmánál fogva vitalizálja a száraz bőrt, normalizálja a faggyúmirigyek működését. Javítja a száraz, fonnyadt bőr anyagcseréjét. Összehúzó, vérzéscsillapító hatással is rendelkezik. Rendkívül kellemes, rózsára emlékeztető illatú szappan.

Dumitutoj

2018. november 30.

Évek óta csak natur szappanokat használok, ezt észre is veszem, hiszen szinte csak minimális mennyiségű kézkrémet kell használnom.
Mielőtt ezt a szappant megvettem, nem tudtam, milyen illata van a gerániumnak, de most már tudom, és azt is, hogy nem szeretem. :-) Erős, tolakodó illatú, én nem találom finomnak. Ráadásul a szappan sem tetszik, ugyanis amikor ezzel mosok kezet, utána nagyon ki van száradva a bőröm, olyan, mint a pergamen. Biztos, hogy ilyet nem fogok többet venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 30.

FeketePiroska

2018. február 15.

Imádom, imádom, imádom. Fürdés után is érzem az illatát. Finom, citromos és friss. ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

Paprikakivonat, mely keringésfokozó, anyagcserejavító és melegítő hatású, így gyakran találkozhatunk vele cellulitisz elleni krémekben. A paprika kivonat irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.