Tulasi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vazolt, Módosítva: 2011. augusztus 4.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szappanok

Chloeandhercat

2016. március 16.

Egyet vettem kipróbálásra, és nagyon megszerettem. Jó az illata és a bőröm sem szárad ki tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 16.

NanaGinger

2014. november 13.

Pár hete kaptam,nagyon kellemes az illata.Előtte mézesem volt,az marad a kedvenc,annak később is sokáig éreztem az illatát a bőrömön. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 13.

tenyitomi

2013. november 24.

4 fajtát táraztam be ezekből,méz,csipkebogyó,gyöngyvirág,alga,az algásat használom most,elég kellemes meglepi a 450pénzért.Krémesen habzik,könnyű eloszlatni,nem irritál,és végre ez is kézreálló kerekített formájú.Egy kis negatívumot is írjak,ahhoz képest hogy úgy hirdetik,hogy tiszta növényi,a festéktől az illatig, az algás kivételével mindben volt szintetikus színezék,CI 19140,.CI16255..Az 1*levonás ezért,amúgy frankó az áru.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 24.

Belinda

Korcsoport: >54
2013. április 26.

Nem allergizál, nagyon krémes, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. április 26.

Nem allergizál, nagyon krémes, elégedett vagyok vele.

Szedike

2012. október 11.

Több mint egy hónapja használom. Rendbe hozta az arcbőrömet pár használat után. Zsíros bőrűeknek csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 11.