Tulasi

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Audry1, Módosítva: 2019. szeptember 12.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Alapolajként kukoricacsíra, oliva, és szőlőmagolajat tartalmaznak, amelyek kiváló minőségű bőrtápláló olajok magas E vitaminnal. A kívánt hatás eléréséhez különböző illóolajok kombinációit alkalmazzák.

Audry1

2019. szeptember 12.

Azért vettem, mert szerettem volna egy kicsit természetesebb masszázsolajat, ami kicsit ápolja is a bőrt. Végre egy termék, aminél nem a fahéj nyomja el az illatot, hanem a naracs is dominál. Szerintem hozza, amit egy masszázsolajtól vár az ember, a mennyisége is elegendő, nem kell sok belőle.
Utána nagyon selymes és puha a párom és az én bőröm is. Nem bántam meg, hogy beszereztem egyet tesztelésre :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Fahéjlevél olaj:  A fahéjolaj sűrű, színtelen olaj, melynek jellegzetes fanyar, csípős, édes illata van.
A fahéjnak többek között étvágyserkentő, emésztést javító hatása van. Elsősorban emésztési problémák, bélférgek, bőrbetegségek és szívelégtelenség esetén ajánlott. A fahéj a bőrre kenve gyulladásgyökkentő, gombaölő és antibakteriális és javítja a bőr vérellátását, keringés fokozó. Gyakran használt összetevő a narancsbőr elleni készítményekben. Érzékeny bőr esetén a fahéj bőrpírt okozhat

Bőrre kenve erőteljes csípő érzést tapasztalható, felmelegíti a bőrt és fokozza a vérellátást. A fahéj előnyös tulajdonságai mellett potenciális bőrriritáló, érzékeny bőrűeknek kerülendő összetevő.