Tulasi

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Audry1, Módosítva: 2019. szeptember 12.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Alapolajként kukoricacsíra, oliva, és szőlőmagolajat tartalmaznak, amelyek kiváló minőségű bőrtápláló olajok magas E vitaminnal. A kívánt hatás eléréséhez különböző illóolajok kombinációit alkalmazzák.

sweetyou

2019. október 24.

Ez egy jó masszázsolaj, mert nem ragad utána tőle a bőröm, az illata pedig nem ordibál rólam, de nem is túl gyenge. Amikor elviszem a masszőrhöz, nem kell, hogy lefürödjek utána, szépen felszívódik a bőrömbe, és nem hagy a ruhámon foltot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 24.

Audry1

2019. szeptember 12.

Azért vettem, mert szerettem volna egy kicsit természetesebb masszázsolajat, ami kicsit ápolja is a bőrt. Végre egy termék, aminél nem a fahéj nyomja el az illatot, hanem a naracs is dominál. Szerintem hozza, amit egy masszázsolajtól vár az ember, a mennyisége is elegendő, nem kell sok belőle.
Utána nagyon selymes és puha a párom és az én bőröm is. Nem bántam meg, hogy beszereztem egyet tesztelésre :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Fahéjlevél olaj:  A fahéjolaj sűrű, színtelen olaj, melynek jellegzetes fanyar, csípős, édes illata van.
A fahéjnak többek között étvágyserkentő, emésztést javító hatása van. Elsősorban emésztési problémák, bélférgek, bőrbetegségek és szívelégtelenség esetén ajánlott. A fahéj a bőrre kenve gyulladásgyökkentő, gombaölő és antibakteriális és javítja a bőr vérellátását, keringés fokozó. Gyakran használt összetevő a narancsbőr elleni készítményekben. Érzékeny bőr esetén a fahéj bőrpírt okozhat

Bőrre kenve erőteljes csípő érzést tapasztalható, felmelegíti a bőrt és fokozza a vérellátást. A fahéj előnyös tulajdonságai mellett potenciális bőrriritáló, érzékeny bőrűeknek kerülendő összetevő.