Tulasi

Ár:   500 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eperjeske, Módosítva: 2015. október 7.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál

Illatosított növényi szappan.Ph enyhén lúgos. Minden bőrtípusra ajánlott.

eperjeske

Korcsoport: >54
2015. szeptember 25.

Az én bőrömet nagyon, a viszketésig szárítja! Az illata új korában kellemes, de ez használatban teljesen elűnik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Ez az összetevő kombináció a szappanok egyik alapanyag kombinációja, melyet pálmaolajból és kókuszolajból állítanak elő. Az összetevő kombináció erőteljes felületaktív anyag és tisztítószer.