Tulasi

Ár:   790 Ft és 1390 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juhaszregina, Módosítva: 2016. október 26.

Ár:   790 Ft és 1390 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Samponok

A Tulasi SLAS-mentes samponok egy, az SLAS-hez hasonló, ám kisebb kockázatú habzóanyagot tartalmaznak.

• Könnymentes
  • pH-ja enyhén lúgos
  • Színezékeket nem tartalmaz
  • Biológiailag 100%-ig lebomló

Chirory

2019. május 26.

Pár hónapja ezt használom, és maradni is fog, leginkább az összetevői és a kedvező ára miatt. Heti egyszer mosok vele hajat, így nagyjából 4 hónapig kitart, de most a fél literes változatát tesztelem. Az illata nagyon jó. Hamar megszoktam, hogy nem habzik, nem zavar. Egy bajom van csak vele, hogy kicsit szárítja a fejbőrömet, szóval korpásodik tőle a hajam, ezért kap csak négy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

susie.birkas

2018. március 1.

Már 3szor használtam ezt a sampont, többnapos, zsíros hajon, és eddig minden alkalommal szépen tisztítottaés az illata is kellemes. Mindenképp vízzel hígítva ajánlom a használatát. Én kb háromszoros vízmennyiséggel hígítom a sampont.Első mosáskor olyan, mintha csak vízzel mosnám a hajam. Masszírozni szoktam kb 3percig mindenhol, amiről egy hajmosásnak is szólnia kellene. Másodszor már sokkal jobban habzik és könnyű vele tisztítani a hajat. Végül almaecetes levendula teával öblítem le a hajam. Nekem bevált így, bár a hajam nem zsírosodik kevésbé tőle, eddig... A HerbaHázban vettem kb 900Ft-ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 1.

juhaszregina

2016. október 28.

Több mint 1 éve ezt a sampont használom, felváltva a teafás tesójával. Mivel alig-alig lehet SLS mentes samponokat kapni, ezért maradok is ennél. A citromfüves illatát jobban szeretem. A hajamat megfelelően tisztítja, és nem viszket tőle a fejbőröm. 1 nappal tovább bírja a hajam, mint más samponokkal. 3-4 naponta mosok hajat. Sajnos hagyományos, jól habzó sampont már nem tudok használni egy ideje, mert iszonyatosan viszket tőlük a fejbőröm. Mivel ez kevésbé habzik, mint a normál samponok, ezért a Babydream 2in1 sampon és fürdetővel mosom elő a hajam, az jól habzik, majd jön ez a sampon, végül alapos öblítés, majd egy gyors ecetes öblítés és végül ismét sima vizes öblítés. Lehet, hogy macerásnak hangzik, de nekem már minden a kezem ügyében van, kancsó, ecet is, és nagyon szép fényes a hajam, nincs különösebb gondom a kifésüléssel sem, továbbá nem korpás a fejbőröm. Azért adok csak 4 csillagot, mert más terméket is használnom kell mellé az optimális eredmény érdekében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 28.

Emulgeálószerek: Glycereth-2 Cocoate
Tisztítószerek: Glycereth-2 Cocoate