Tulasi

Ár:   345 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: savanyúcukor, Módosítva: 2011. november 5.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Bellita

2019. január 28.

Testemre használom , nem szárítja , puha marad a bőröm tőle. Nekem bevált a teafás szappanjuk is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

herczegno33

2018. szeptember 25.

A lenti vélemények alapján én is kipróbáltam hajmosásra. Barna hajam van, kicsit világosít, az illata nagyon kellemes, - szerintem fogom még samponnak használni, mert nagyon jó, bár kicsit szokatlan. Talán egy kicsit szárít, de nekem pont ez kell. Fürdéshez is használom, meg arc tisztításhoz is. 450 ft-ért vettem bioboltban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

7ot

2016. május 2.

Az kipróbált teafás szappanjaim közül eddig a legjobb. Nem csíp és meglepő, de nem szárít. Legtöbbet arcra használom, de testre és még hajra is bejött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 2.

amyherczeg

2016. január 31.

Ez a szappan tökéletesen rendbe tette a bőrömet, sehol egy pattanás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 31.

Ez a szappan tökéletesen rendbe tette a bőrömet, sehol egy pattanás.

PiciBrigii

2015. október 29.

Talán megtaláltam azt a szappant, amit mindig is kerestem? Zsírós a bőröm és ez a szappan kordában tartja! A pattanásokat is vissza fogja. Szárít, de nekem erre pont szükségem van! Az illata kellemes, a csomagolás is tetszett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 29.

Dorina16

2015. augusztus 18.

Valószínűleg ez lesz az a vélemény,ami nem Isteníti ezt a szappant.Az itteni nagyon jó vélemények,a teafaolaj sokoldalú jótékony hatása,az ára és a természetes összetevők miatt rendeltem meg az interneten,RÖGTÖN 2DB-T!Az ára teljesen jó,2db került 790ft-ba.Mikor megérkezett rögtön kibontottam.Kellemes illata van,tiszta természet.Nagyon jól habzik könnyen lehet vele arcot tisztítani.Viszont egy hete használom és a pattanások ugyanúgy megvannak,sőt jönnek elő,mint előtte.Jól tisztít és sima lesz a bőröm tőle,nagyon jól szárítja az arcom ezért kap 3 csillagot,viszont egy hét után úgy,hogy reggel este használtam nekem semmi eredménye.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

ladyadalaide

2015. május 13.

Arcra használom, plusz néha a szőrtüsző-gyulladásokra a lábamon. Jól tisztít, kicsit szárít, de a pattanások ellen kiváló szappan. Én napi 1x használom, felváltva egy kamillás-kecsketejes szappannal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 13.

hisztismarcsa

2014. május 23.

Először arcmosáshoz vettem és ahhoz is használtam egy jó ideig. Mivel hamar zsírosodik a hajam, gondoltam, ha az arcomra jó, a fejbőrömre miért ne lenne. Megmostam vele a hajamat, soha többé semmi mást nem használok a hajamra! Szőke vagyok, világosítja a hajamat és régebben 2 naponta kellett hajat mosnom, most már egy hetesen sem ocsmány a hajam. Nagyon szeretem, tényleg tudom ajánlani hajmosáshoz! Tudom, hogy fúj, szappan hajra, de ez egyáltalán nem ragasztja össze és nem lesz tőle töredezett meg olyan undi tapintású sem. Nagyon bejött!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 23.

forditottkecske

2014. február 19.

Arcra, testre ezt használom, a legjobb. Pattanásos voltam, de 3 nap után elmúltak, észrevehető volt a változás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

quickberry

2014. január 29.

Hamar megszerettem ezt a szappant, mert felfrissíti az arcom, tusoláskor nem szárít, az ekcémás/allergiás kézbőröm is szereti, és borotváláshoz is jó, mert jó kis habot képez és nem csíp. Ráadásul odavagyok a teafa illatért. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 29.

Ez az összetevő kombináció a szappanok egyik alapanyag kombinációja, melyet pálmaolajból és kókuszolajból állítanak elő. Az összetevő kombináció erőteljes felületaktív anyag és tisztítószer.